Ataşehir Tel Çit

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Günümüzde kullanım açısından önemli bir yere sahip olan Ataşehir tel çit sağlamış olduğu fonksiyonlar nedeniyle insanlara oldukça fazla avantaj sağlar. Sınır belirleyen bir etkisi olduğu için alan içinde yer alan insanlara aitlik hissi verir ve güvenliğini sağlar. Estetik bir görüntüye sahip olduğu için pek çok mekânda tercih edilir. Tel çit, olumsuz çevre şartlarına karşı direnç gösterir. Aşırı sıcak, soğuk, yağmur, rüzgâr gibi pek çok hava olayı karşısında yapısında bir bozulma meydana gelmez. Güneş ışınları, tel çitlerin renginde bir değişim ya da solma oluşmasına neden olmaz. Bunun yanında, oldukça sağlam yapısı olduğu için darbelere karşı da güçlüdür. Yapay Çit Duvar

Ataşehir Tel Çit Uygulaması

Firmamız, tel çit uygulaması konusunda oldukça başarılı sonuçlar sağlar. Kurulumu sırasında Ataşehir tel çit ile oldukça basit ve kısa süre içinde gerçekleştirilir. Kullanım alanı olarak toprak, çim, beton gibi pek çok zemin üzerine uygulanabilir. Bu durum da kullanım alanının oldukça geniş olduğunu gösterir. Bahçe gibi yerlere yabancı insanların girmeme konusunda etkilidir. Bahçe çit teli ölçüleri Bunun yanında, tel çit kullanılan alana hayvanların girmesi engellenir. Çeşitli bitki ve hayvancılık faaliyetleri ile uğraşan insanlar için büyük bir kolaylık sağlar. Kullanılan tel çit, alanın sınırını belirleyerek içerisinde yer alan kişilerin rahat hareket etmelerine destek olur.

Tel Çit Montajı Nasıl Yapılır?

Çocukların aktif olarak yer aldığı pek çok alanda Ataşehir tel çit kullanılır. Bu sayede çocukların bulunmaları gereken alanın dışına çıkmaları engellenmiş olur ve onlara konforlu bir ortam yaratır. Kolay taşınabilir bir yapıya sahip olduğu için insanlar yer değiştirmek durumunda kaldıkları zaman firmamız tarafından sökülmesi, taşınması ve montajı oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Kaliteli malzemelerden üretimi yapıldığı için, yapısında paslanma, renk atması ve bozulmalar söz konusu değildir. Bahçe Çiti Metre Fiyatı Bakım ve onarım anlamında da herhangi bir ilave uğraş verilmesine gerek yoktur. Tel çitin hangi zemine kurulacağı, ne kadar süre kullanılacağına göre kurulum süresi değişir. Ancak firmamız alanında uzman ekip çalışanları sayesinde oldukça kısa bir zamanda tel çit uygulamasını gerçekleştirir. Tel çit hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Oy Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest