Özel Alan Çitleri

Fabrika, sanayi alanlarının ve insanların ulaşamayacağı yerlerin korunması özel alan çitleri ile sağlanır. Transformatörler, robot makineleri, jeneratörler, genellikle engellerin tanınmasını gerektiren ürünlerin depolanma anları oluşturmak için yapılan birçok projeye hizmet ediyoruz. Çitin istenen ağ ve eğriliği, özel alanlar ve depolar oluşturmak için kullanılır ve özel alanlar nedeniyle, gerekli renkler, renk tablosuna göre uygulanır.

panel çit fiyatları en ucuz

Özel Alan Çitlerinin Özellikleri

Çimlerimizi ektikten, çiçeklerimizi ektikten sonra güzel bir bahçemiz vardı. Hizmetlerini düzenli olarak izlediğimiz sürece her şey yoluna girecektir. Ancak göz ardı edilmesi gereken sorunlardan biri, bu ekili ve ekili alanlara dış etkenlerin neden olduğu zarardır. Örneğin, bir köpeği beslersek, çiçeklerimizi fark etmeden ezebilir; bahçemizde top oynayarak çocuklarımız yanlışlıkla bitkilerimize zarar verebilir; veya dış etkenler, hayvanlar, insanlar, kuşlar, bizden gelmeyen böcekler, bitkilerimize zarar verebilir. Bazılarını önlemek için ekili alanlarımızı çevreleyebileceğimiz özel alan çitleri vardır.

Özel Alanlarınız İçin Panel Çit Montajı

Çitler bazen sadece bahçemizin sınırlarını tanımlamak ve bahçemizi çevrelemek için kurulur. Bazen yola bakan ve bazen komşumuzla aramızdaki sınırı oluşturan bu çitler hem kullanışlı hem de işlevsel ürünlerdir. Bahçe çitleri metal tellerden oluşabilir. Bu desenler kare, dikdörtgen, altıgen, yuvarlak veya kavisli olabilir. Genellikle bitkilerle uyumlu olması için koyu yeşil renkte ve paslanmaz dokuda üretilirler. Yakında uzun dikdörtgen uzun plakalar monte ederek oluşan bahçe çitleri de vardır. Bu çitler aynı zamanda tahtadan yapılmıştır. Diğer modellerde, renkli resimler çok belirgindir.

Beğendiğiniz rengi seçip seçmemeniz ve bu şekilde renklendirmenize bakmaksızın, bu aksesuarlar bu işlevlerle bahçemize renk katar. Bahçenin istenilen yerlerine gerilebilir sert kumaşlar şeklinde çitler de mümkündür. Tüm bu özellikler göz önüne alındığında, ihtiyacımıza göre bir bahçe çiti seçebiliriz.

Panel Çit ve Çim Çit Fiyat Almak İçin Arayınız

Panel Çit – Tel Çit Nedir?

Bugün, panel çitler bahçe çitlerinde devrim yaratan özel bir yere sahiptir. Bunun birçok nedeni vardır. Her şeyden önce, bizi bahçenin duvarlarından nasıl kurtardığını görebiliriz. Kimse güneş ışığını kesen ağır, zahmetli bahçe duvarlarını tercih etmez. Öte yandan, ahşap çitler daha az zahmetli olsa da, panel çit veya özel alan çitleri kadar karlı değillerdir.

Özel Mekan ve Alanlarınız İçin Panel Çit Montajı

Panel çitler genellikle 1-3 cm büyüklüğünde olup, 2.5 cm aralıklarla PVC kaplı galvanizli çubuk ile birlikte kaynaklanmıştır. Bu paneller aralıklı sabit demir direklere vidalanır. Böylece, istenen alan çitle çevrilmiştir. Ancak bu, ortamdaki ışığı veya görüntüyü engellemeyen bir eskrim sistemidir. İsterseniz, çitleri sağlam ağlarla güçlendirebilir veya sarmaşık ve ağaçlar gibi peyzaj faktörleriyle kaplayabilirsiniz.

Panel çitlerin kurulumu kolaydır ve kurulumdan sonra bakım gerektirmez. Korozyona dayanıklı galvanizli çubuklar PVC veya özel boya ile kaplanır ve yağmura ve neme maruz kalmaz. 20 yıla yakın bir ömürleri var. Güneş ışığı da panel çitleri etkilemez.

Özel Alanlar İçin Panel Çit

Genellikle dekoratif amaçlı kullanılan özel alan çitleri, tek panel şeklinde yapılmış bir çit türüdür. Profil sistemi farklı katlarda uygulamanıza olanak sağlar. Paneller özel kaplama teknolojisi ile polyesterden yapılmıştır. Panel çit için kullanım alanları çoğunlukla ev, tesis içi çevre ve spor alanları için kullanılır. Panel çit, günümüzde hem güvenlik hem de dekoratif amaçlar için sıklıkla kullanılan çevre dostu bir çittir ve uygulama alanı her geçen gün genişlemektedir. Panel çitleri diğer çitlerden ayıran en önemli özellik, uygulama alanlarının dekoratif olarak kattığı değerdir.

Zamanla, güvenlik ihtiyacı daha yüksek bir seviyeye ulaşmıştır. Artık şehirlerarası ve eyaletler arası sınırlar iptal edilmiştir ve insanlar istedikleri yerlere ve istedikleri şeylere kolayca ulaşabilirler. Ancak, daha sonra insanların birbirlerine olan güvenleri azalmıştır. Bu durumda evlerimizin ve iş yerlerimizin kapılarını eskisi gibi açık bırakamayız. Burada özel alan çitleri devreye girmektedir. Artık her anlamda güvenlik sistemleri gelişiyor ve bir sektör haline geliyor denebilir.

  Oy Ver
  [Toplam: 2 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Modelleri

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest