Çim Çit

Galvanizli Çim Çit

çit çitler günümüzde oldukça fazla kullanılan araçlardır. Çitlerde kullanılan tellere her yerde rastlamak mümkün oldukça fazla bir kullanım alanına sahip olan teller güvenlik anlamında insanlara oldukça yardımcı olur. Telleri kullanarak bazen evlerinizi bazen bahçelerinizi koruyabilirsiniz. Sokak hayvanları, kemirgenleri ve yabancıları evinize yaklaşmaktan koruyarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz Tellerin birçok çeşidi mevcut bunların arasına çit çitler, jiletli teller, örgü telleri vs. birçok çeşit girebilir. çit çitler genel olarak güvenlik amacıyla kullanılan tellerdir. Öyle ki bazen ülke sınırlarında dahi bu tellere rastlayabilirsiniz. Yapısal açıdan bu teller düzenli veya karışık olarak bölgeye serilebilir. Bununla beraber direkler ile dik bir şekilde de sabitlenebilirler. Güvenlik amacı ile caydırıcı özellikte olan bu tellerin kesilmesi ya da deformeye uğraması çok uzun yıllarda gerçekleşir. çit çitlerin dayanıklı malzemeler ile üretilmesi ile kesilmesi imkansız hale gelmektedir. Bu telin yapımında bakır ve demir kullanılmaktadır. Bazen çelik olarak da üretilebilirler. Bu tamamen kullanıcının isteği üzerine şekillenmektedir. çit çitler güvenlik açısından diğer tellerden daha üstündür. Direkler ile kullanılması ile çit çitler aşılması nerede imkansız olan setler olabilirler. çit çit Çitleri en güvenilir çit tipleridir. Eğer beton direkler üzerine kurulan direkler de işin içerisine girerse tamamen bir duvar niteliği taşırlar. Bu çitler çok güçlü kalkan olabilirler. çit çitlerin üstünden aşmak neredeyse imkansızdır. Eğer toprağın kazılması ile bir çıkış aranırsa da betonlar ile güçlendirilebilir.

Panel Çit ve Çim Çit Fiyat Almak İçin Arayınız

Güvenlik İçin Çim Çit

Güvenlik amacıyla kullanılan bu tellere her yerde rastlamanız mümkündür. Özellikle askeriye ve polisiye alanlarının güvenlik altına alınabilmesi için bu tip teller kullanılır. İçeriye sızma bu şekilde imkansızlaştırılır. Kısaca çit çitler güvenlik ve koruma amacıyla kullanılan tel tipleridir. Bu tipler ile beraber jiletli teller de kullanılabilir. Kullanıcıların isteği doğrultusunda bu tipler kullanılabilir ve daha da güçlendirilebilir. Ayrıca kullanılan bu çit çitler herhangi bir paslanmaya da uğramazlar. Yapım sürecinde kullanılan paslanmaz çelik ile paslanmaz ve uzun ömürlüdürler. Bu tür tellerin paslanmaz çelikten yapılması oldukça önemlidir. Paslanma sebebi ile çit çitler zamanla eskiyebilir ve deforme olabilirler. Bunun sebebi olarak da tel kırılabilir ve eski özelliğini kaybeder. Eğer sizler de böyle bir ürün satın almak istemiyorsanız ve uzun yıllar kullanmak istiyorsanız doğru ve güvenilir firmalardan alışveriş yapmalısınız.

Uzun Ömürlü ve Güçlü Kalın Çim Çit Fiyatları

Uzun ömürlü olması ile çit çitler oldukça fazla tercih edilen ürünlerdir. Tabi doğru firmalardan alınırsa. Eğer aldığınız ürünlerin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız doğru ve güvenilir firmalardan alış veriş yapmalısınız. çit çitler çitin uzunluğuna göre değişiklik gösterebilir. İsterseniz çitinizin yüksekliğini fazla tutarak güvenliğinizi de artırmış olursunuz. Bu tipteki tellerin kullanımı genelde sarmal yapıdadır. Sarmal yapısı olan çit çitler özel olarak üretilirler ve isteğe göre jiletli de üretilebilirler. Bu tamamen kullanıcıya kalmış bir durumdur. Özellikle bahçe ve tarlalarını korumak isteyen çiftçiler de bu tip telleri kullanırlar. Yırtıcı ve zararlı hayvanları bahçelerinden uzak tutarak ekinlerinin zarar görmesini engellerler. Uzun ömürlü olabilmesi için bakır ve demir karışımı ile üretilen teller özel makinelerde sarmal şekilde birbirlerine sarılarak üretilirler. Bu üretim tekniği ile çit çitler gayet dayanıklı ve kesilmesi imkansız hale getirilmişlerdir. Tellerin bu tür makineler ile üretilmesi tamamen güçlenmesini sağlamıştır. çit çitler sektörde birçok firma tarafından üretilen bir malzemedir. Genelde 3 ya da 4 telin birbirlerine güçlü bir şekilde sarılarak ve aralarında dikenli düğümler oluşturularak yapılması telin tamamen güçlenmesini sağlar.

  Oy Ver
  [Toplam: 2 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Modelleri

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest