Panel Çit Sistemleri

Panel Çit İstanbul

Panel çit sınır belirlemek ve sahip olunan bölgeyi dışarıdaki canlılardan ayırmak için kullanılan bir üründür. Panel çit sistemleri; genellikle evleri hırsızdan korumak, evcil hayvanları diğer canlılardan korumak veya sınırlayıcı olmak için yapılır. Genellikle doğa ile bütünleştirici olabilmek için yeşil renkte olur. Sık sık kullanılan bir sistemdir. Sokakta yürüyen birinin mutlaka görebileceği kadar çok kullanılır. Panel çitler çift telden üretilir. Montajı da oldukça kolay yapılır. Firmalar açısından da rahatlıkla üretimi yapılan bir üründür. Bu tarz çitlerin uzunluğu 50 cm ile başlar. Uzunluk müşterilerin talebine göre belirlenir ve üretimi yapılır. Panel çitlerde renk genelde yeşil olsa da müşteri talebine bağlı olarak renk de değişebilir. Bazı müşteriler evlerinin dış boyasına göre renkler talep etmektedir. Siyah, mavi, gri vb. birçok renk skalası vardır. Panel çit sistemleri yaptırmak için alanında uzmanlaşmış bir firma ile görüşmek gerekir. Her bütçeye uygun panel çit bulunur.

Panel Çit ve Çim Çit Fiyat Almak İçin Arayınız Panel Tel Çit Fiyatları

Panel çit çeşidi ne olursa olsun bu çitler paslanmaz, doğal afetlerde bozulma göstermez. Örneğin çok şiddetli bir sel durumunda panel çitlerde bozulma, eğilme, bükülme gibi olaylar yaşanmaz. Bu çitler son derece kullanışlıdır bu nedenle de en sık kullanılan ürünlerden biridir.

Panel çit sistemleri tel örgülü bir yapıya sahiptir. Tel örgülü yapısı olduğu için de şık ve asimetrik bir duruşu vardır. Tel örgülerin kaplaması statik boya üzeri galvaniz kaplama ile olur. Galvaniz, paslanma önleme amacıyla demire ya da çeliğe koruyucu çinko kaplamaktır. Panel çit de galvaniz kaplama olduğundan paslanma yapmaz. Bu da kullanımını kolaylaştırır. Panel çit sistemleri dikim aşamasında da galvaniz üzerine uygulanır fakat bu sefer elektro galvaniz kullanılır. Bunun nedeni de elektro galvaniz sisteminin panel çite sağlamlık kazandırıyor olmasıdır.

Panel Çit Çeşitleri & Modelleri & Fiyatları

Panel çitler tekli ya da çiftli panel çit olarak üretilir. Buna da single panel çit ya da double panel çit adı verilir. Double panel çit çift panelli üretilen bir sisteme sahiptir. Bu çitler daha fazla dayanıklılık sağlar. Çok fazla güvenilirlik isteyen kişiler bu çitleri tercih eder. Bu çit çeşidine yüksek kaynak uygulanır ve çift çubuk kullanılır. Darbelere karşı oldukça da dayanıklıdır. Göz aralıkları da single panel çitlere göre farklılık gösterir. Double panel çitler otoyollarda, köprülerde, metrolarda, parklarda, özel binaların çevrelerinde, spor sahaları, villaların çevresi, metrolarda vb. kullanılabilir.

Panel çitlerin genişlikleri genelde sabittir ve 2500 mm olur. Klips, kapak, akıllı vida, ölçüsü olan profil galvaniz ile beraber panel çit sistemleri satın alınabilir. Montajı da dileyen müşteri kendisi yapabilir. Fakat genellikle panel çitlerin alındığı yerler montaj yapmaktadır.

Panel çit sistemleri en sık kullanılan panel çitlerdir. Dayanıklı, korunaklı ve kullanışlıdır. Yükseklik boyutu olarak 800 milimetreden başlayarak belirli katlar halinde 2400 milimetreye kadar çıkar. Telin kalınlığı 4,5 mm, 5 mm veya 6 mm olabilir. Single panel çit ekonomiktir, her bütçeye uyar. Kullanım alanları; parklar, bahçeler, yol kenarları, siteler, okullar, sanayi bölgeleri, askeriye gibi alanlardır.

Panel çit fiyatları kullanım alanına, rengine, boyutlarına, panel çit çeşidine göre farklılık gösterir. Bu nedenle panel çitler hakkında bilgi edinebilmek için ilgili firma ile görüşmek şarttır. Hem dekoratif hem de ekonomik olan panel çit sistemleri her alanda kullanıma uygundur ve oldukça korunaklıdır. İlgili firma panel çitin kullanılacağı alanı gidip gördükten sonra müşteri bilgilendirmesi yapar. Bu bilgilendirme sonucunda da seçim tamamlanır ve üretime geçilir.

  Oy Ver
  [Toplam: 3 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Modelleri

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest