Bariyerler

Araçların istenmeyen yerlere girmesini engellemek ve bu girişleri kontrol etmek için bir bariyer kullanmak hem can güvenliği hem de mülk için son derece önemli bir konudur. Mantar bariyerlerine karşı maksimum koruma sağlamak, tuzakları öldürmek vb. İçin ölümler, terör saldırıları ve araç giriş ve çıkış bölgeleri maksimum güvenlik için bariyerler kullanılır.

Herhangi bir kesinti durumunda, motorun içine yerleştirilmiş olan ilave aküler sistemin aynı şekilde çalışmasını sağlar. Bu sistemleri kurmak veya bakımını yapmak için özel bir bilgi gerekmez. Bu sistemler işlevselliğini korumak için gerekli aksesuarlarla donatılmıştır.

Bariyer Sistemleri

Güvenlik, insan yaşamında önemli bir konudur. İşgücü dışındaki faktörler bazen güvenlik için gerekli olabilir. Şu anda, bariyer sistemleri teknolojiyi kullanarak hayatımıza girmektedir. Bariyerler, birçok alanda kullanılan lider güvenlik sistemleridir. Birçok yerde, yoğun trafiğe sahip alanlardan yoğun trafiğe sahip alanlara kadar bariyer sistemleri kurulmalıdır. Park bariyerleri, araçların kontrollü giriş ve çıkışını sağlamak için özellikle önemlidir. Bariyer sistemleri hem araç sahiplerinin hem de araç dışındaki kişilerin emniyetini sağlar.

Kollu Bariyer Sistemi

Bariyer sistemleri yuvarlatılmış konturlarla daha estetik bir görünüme ve çürümeye ve pas gibi istenmeyen mevsimsel olaylara karşı koruma sağlayan tamamen alüminyum bir gövdeye sahip olup, mikroişlemci kontrol panelli herhangi bir erişim kontrol sistemi ile uyumludur. Motoru her iki taraftan da tutan bir kol sistemi kullanıldığında, kol gücü iki katına çıkar ve bir manuel yay sistemi kullanıldığında kolun ağırlığı 100 g’dır.

Tek kollu bariyer, ekonomik bir model olarak tasarlandı ve Arma 216 serisi bariyerler, yuvarlatılmış konturlarla estetik bir görünüm kazandırarak tamamen alüminyum bir gövde tarafından korozyona ve korozyona karşı korunur. Aerodinamik alüminyum yuvarlak tutamak rüzgar sürtünmesine karşı kullanılır. Araçlar geçtikten sonra, otomatik kapanma sistemi kullanılarak otomatik olarak kapanır.

Mantar Bariyer Sistemleri

Mantar bariyerler, can güvenliği ve özel üretim bariyeri olan koruyucu bariyerin özellikleri dikkate alınarak özel çelikler kullanılarak yapılır. Şirketimiz tarafından özel olarak geliştirilen mantar öldürme bariyerleri, intihar bombalamalarını ve araç patlamalarını önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Çabuk çarpan bir aracı asla itmemesi ve bir şok sonucu çalışmaya devam etmesi için tasarlanmıştır.

Blok Bariyer Sistemleri

Yüksek güvenlik gereksinimleri olan iş merkezleri, uzay ve alışveriş merkezleri, devlet daireleri, konsolosluklar, vb. Bu alanlarda güvenlik ve erişim kontrolü sağlamak için tasarlanmış bir güvenlik sistemi ürünüdür. Bu, her türlü araç cinayetini önlemenin en iyi yoludur. Tüm bariyer sistemlerimiz siz değerli müşterilerimize her zaman en yüksek kalitede ürünler ve en uygun bariyer fiyatları ile sunulmaktadır.

Otomatik bariyer sistemleri, mantar devam bariyerleri, el bariyerleri veya personel devam izleme sistemlerine paralel olarak kullanılabilen ve uzaktan bir elektrikli motor tarafından kontrol edilebilen zincir bariyerlerdir. Otomatik park bariyer uygulamaları, güvenlik bariyeri sisteminde mikroçiplere gönderilen komutlarla çalışan ve bir elektrik motoru braketinin bağlı olduğu yazılımlarla çalışan sistemlerdir. Otomatik park bariyerleri PDKS sistemlerine entegre edilebilir ve plaka tanıma uygulamaları, park giriş ve çıkış zamanları, jetonlu erişim sistemleri ve kart belirleme yazılımı ile entegre edilebilir.

Bariyer Sistemlerin Avantajları

Bu tür bariyerler güvenlik sensörleriyle donatılmıştır ve aracın geçişi sırasında geçişi tamamlamazlarsa, araca yaklaşır ulaşmaz tekrar yükselirler. Çitlerin açılma ve kapanma süreleri istenildiği şekilde ayarlanabilir. Geçiş kontrol sistemlerinde, özellikle de araç sürmek için kullanılan en önemli uygulamalardan biri, 6 metreye kadar genişliklerde sorunsuz olarak bariyerler monte edilebilir ve piyasada elektrostatik boya ile boyanmış çeşitli renklerde modeller bulunmaktadır.

Otomatik bariyer sistemlerinde bir diğer uygulama olan hidrolik mantar bariyerleri, araçların yüksek güvenlik gereksinimi olan askeri binalar ve havaalanları gibi binalardan geçmesini önlemek ve yönlendirmek ve park etmenin yasak olduğu yerlerde park etmeyi önlemek için kullanılır.

  Oy Ver
  [Toplam: 2 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Modelleri

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest