Bahçe Çitleri

Bahçe Çit Teli

Bahçe çitleri günümüzde oldukça fazla kullanılan bir malzemedir. Bahçe çitleri müstakil eve sahip olan kişilerin daha çok tercih ettiği bir üründür. Hem dekor amaçlı hem de güvenlik amaçlı kullanılabilen bu ürünler birçok kişinin tercihi oluyor. Böylelikle bahçe çitleri kullanımı oldukça fazla olan bir ürün haline gelmiş durumda. Günümüzde nereye bakarsanız bakın çitleri görebilirsiniz. Okullarda güvenlik amacıyla işletmelerde dekor amacıyla vb. gibi neredeyse bütün kurumlarda kullanılmaktadır. Güzel bir görüntü sağlamasının yanında çitler sizleri güvenli bir alana da sahip olmanızı sağlar. Bahçe çitleri ile evinizi sokak hayvanlarından, kemirgenlerden veya yabancılardan koruyabilirsiniz. İşte bu gibi birçok yarar sağlayan çitler günümüzde kullanımı oldukça fazla olan bir ürün haline gelmiştir. Bu çitler istediğiniz türde ve ebatta yapılabilmektedir. Her türlü maddeden yapılabilirler. Fakat öncelikli olarak çitleri daha çok ahşap malzemelerden yapılmış olarak görebiliriz. Eğer çit sahibi olmak ve evinizi korumak istiyorsanız detaylı bir araştırma yapıp size en uygun çiti seçmeniz gerekmektedir. Evinizi Koruyabilirsiniz.

Panel Çit ve Çim Çit Fiyat Almak İçin Arayınız

Bahçenizi zararlı hayvanlardan, kemirgenlerden veya yabancılardan korumak istiyorsanız bahçe çitlerinden faydalanabilirsiniz. Böylece bahçenizi çocuklarınızın oyun bahçesi yapabilir ve zarar görmeden oyun oynayabilmelerini sağlayabilirsiniz. Bahçe çitleri bu gibi sağladığı avantajlar sayesinde ailelerin en çok tercih ettiği çit türlerinden biridir. Bahçe çitleri sayesinde bahçenizin bir köşesine bir hobi bahçesi yapabilir ve koruyabilirsiniz. Ailelerin Bahçe çitlerini en çok tercih sebeplerden biridir. Bahçelerini sokak hayvanlarından, kemirgenlerden ya da çocuklardan koruyarak zarar görmesini engellerler. Tabi şu ana kadar bahçe çitlerinin hep güvenlik amacından bahsettik biraz da dekor amaçlı kullanılmasından bahsedelim.

Çim Çit Teknik Özellikleri

Dekor Ürünü Çitler – Bahçe Çit Modelleri

Dekor amaçlı kullanılan çitler daha küçük ve makyajlı görüntüye sahiptirler. İster natural ağaç şeklinde olan boyanmamış çitleri isterseniz de boyalı olan çitleri seçebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir durumdur. Çitlerinizi eğer dekor amaçlı kullanmak istiyorsanız kriterleriniz değişmelidir. Mesela örnek verecek olursak, dekor amaçlı kullanılan çitlerde jiletli teller kullanılmaz jiletli tellerin tek amacı güvenliktir. Bununla beraber dekor amaçlı kullanılan çitler daha çok ahşap olan çitlerdir. Ahşap olan çitler demir veya diğer ham madde ile yapılan çitlere göre daha doğal görüntü sağlarlar. Bahçe çitleri genel de dekor amaçlı kullanılan çitlerdir. Fakat büyük bir bahçeye sahipseniz bu çitler güvenlik amaçlı kullanılırlar ve ona göre tasarlanırlar. Güvenlik amacı ile tasarlanan çitlerde sıkılıkla teller ve demir alaşımlar kullanırlar. Dayanıklı olmasından dolayı bu tipte ki teller kullanılmalıdır.

  Sizi ve Bahçenizi Korur – Güvenlikli Çit Telleri

  Bahçe çitleri yapılış türlerine göre hem ailenizi hem de bahçelerinizi koruyabilir. Bahçe çitleri kullanım amaçlarına göre yapılmalıdır ve bu kriterlere göre kullanılmalıdır. Yapılış ve üretim aşamasında kullanılan malzemeler çitin dayanıklılığını ve ömrünü doğrudan etkilemektedir. Eğer evlerinizi tehlikelere karşı korumak istiyorsanız telli ve hatta jiletli çitleri dekor amaçlı kullanmak istiyorsanız da daha kısa ve ahşap malzemeleri tercih edebilirsiniz. Çitlerin üretim aşamasında ki kullanılan malzemelere göre özellikler vardır. Bu özelliklerden en belirgini ise çitin ömrü ve dayanıklılığıdır. Ülkemizde dört mevsiminde yaşanmasından dolayı çitlerin dayanıklı malzemeler ile yapılması gerekmektedir. Bu sayede her türlü hava koşuluna dayanabilir ve uzun sürelerde etkili olabilir. Çit alırken bu gibi etkenleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu sayede çitlere ödemiş olduğunuz ücretlerde boşuna gitmemiş olur. Çit alırken fiyatından önce alacağınız çitin nerede kullanılacağına karar vermeniz gerekmektedir. Kullanıldığı yerlere göre çitlerin türü ve malzemeleri değiştiği için en uygun çiti seçmek hem sizi hem de cebinizi rahatlatacaktır.

  Bahçe Çit Model ve Çeşitleri

  Oy Ver
  [Toplam: 4 Ortalama: 3.5]

  Bahçe Çit Modelleri

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest