Çim Çit & Yeşil Çit

Çim Çit & Yeşil Çit Teli

Yeşil çim çitler günümüzde gittikçe kullanışı artan ürünler haline gelmeye başladı. Bazen güvenlik amacı ile bazen dekor amacı ile kullanılan çitleri bahçelerde, okullarda, firmalarda, arsalarda, resmi kurumlarda kısaca her yerde görmek mümkün. Çitlerin bu denli kullanışlı olmasını sağlayan unsur ise kolay kurulabilir ve kullanılabilir olmasıdır. Çok düşük maliyetler ile evlerinizi bahçelerinizi koruyabilirsiniz. Sokak hayvanlarından, kemirgenlerden ya da yabancılardan bahçelerinizi, evlerinizi koruyabilirsiniz. İşte bu amaçla kullanılan çitler birçok kişinin tercihi olmakta.

Panel Çit ve Çim Çit Fiyat Almak İçin Arayınız

Çitlerin kullanım alanlarının bu kadar geniş olması çit çeşitlerini de artırmış durumda. Günümüzde her ihtiyacı karşılayabilmek adına uygun çitleri görebilirsiniz. Çitler üretim aşamalarına göre dekor veya güvenlik amacıyla üretilebiliyorlar. Üretim aşamasında kullanılan ham maddenin türüne göre çitlerin dayanıklılığı ve görüntüsü değişiyor. Eğer sizlerde çit kullanmak ve temin etmek istiyorsanız en uygun çit modelini belirlemelisiniz. Günümüzde çeşitleri gittikçe artan çitlere son zamanlar da sıklıkla rastlanan bir çit çeşidi daha eklendi. Çim Çit & Yeşil Çit olarak geçen bu çit modeli genellikle halı sahalarda tercih ediliyor. Ayrıca müstakil evlerin veya villaların bahçelerini de çeviren bu çit modeli duruşu ve yapısıyla oldukça modern ve kaliteli görünüyor. Bu çit modeli müşterilerin isteği ile gerekli ölçü ve ebatlarda yapılabiliyor.

Dekor ve Güvenlik Bir Arada & Yeşil Bahçe Çim Çitleri

Çim Çit & Yeşil Çit çeşitleri ile evlerinizin çevresini hem güvenli hale getirebilir hem de estetik açısından yoksun bırakmamış olursunuz. Çimli çitlerin kullanımı her geçen gün daha da artıyor. Yapılışında kullanılan maddelerin sağladığı avantaj ile birçok kişi veya kurum bu çitleri tercih ediyor. Çimli çitlerin bir diğer güzel özelliği ise diğer çitlere göre şeffaf olmaması ve sizi yabancı gözlerden uzak tutmasıdır. Bahçenizdeki hamakta sallanırken ya da serinlemek için girdiğiniz havuzdayken yoldan geçen insanların sizleri görmesini istemezsiniz. Bu sebeple de mahremiyeti koruması ile de Çim Çit & Yeşil Çit çeşitleri oldukça tercih edilen bir ürün haline geliyor. Bu çitler kullanıcıların güvenliğini de sağlamaktadır. Kullanıcıların isteklerine göre uygun yükseklikte yapılan çitler jiletli teller ile de desteklenebiliyor. Bu özelliği sayesinde istenmeyen misafirleri de evlerinizden uzak tutmuş oluyor. Bu çitlerde kullanılan malzemelere gelecek olursak boru tipi veya beton tipli direkler kullanılabiliyor. Fakat genelde boru tipli ya da düz direkler kullanılmakta. Kurulum aşamaları da oldukça rahat ve hızlı gelişmekte. Karar verdikten sonra kısa bir süre içerisinde evlerinizi korumaya alabilirsiniz.

Estetik Çitler Panel Çim Çitler

Çim Çit & Yeşil Çitlerin içerisinde kullanılan yapay malzemeler çitlerinizi daima estetik ve hoş gösterecektir. Bu özelliği ile gayet dekoratif duran ve tercih edilen çim çitler kullanıcıların da dikkatini oldukça çekiyor. Bu çitlerin içerisinde bulunan yapay yapraklar özel makinelerde kesiliyor ve yerleştiriliyor. Kullanıcıların en çok merak ettikleri sorulardan biri olan aşınma ve deformeye uğrama gibi olumsuzluklara bu çit türlerinde rastlamanız mümkün değil. İçerisinde bulunan yapay yapraklar sadece direk tarafından değil örgülü teller ile de destekleniyor. Bu sebeple uzun yıllar boyunca çitlerinizi ilk günkü gibi temiz ve gösterişli bir şekilde kullanabilirsiniz. Konu dekor olunca çeşitler oldukça artıyor. Bu durum Çim Çit & Yeşil Çit içinde geçerli. Eğer daha dekoratif bir ürün arıyorsanız tercihlerinizi de bu şekilde yapabilirsiniz. Bu çit türlerinde kare, çember ve düz telli çitler olarak farklılık göstermektedir. Çember tipli çim çitler dekoratif açıdan oldukça uygun ve hoş bir görüntüye sahiptir. Bununla beraber kare tipli çim çitleri de kullanarak evlerinizi hoş bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

  Oy Ver
  [Toplam: 2 Ortalama: 3]

  Bahçe Çit Modelleri

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest