Corona Virüsünden Korunma Yolları

Çin’in Hubei eyaleti Wuhan şehrinde 2019 yılık Aralık ayında ortaya çıkmasıyla birlikte dünya üzerinde hızla yayılmaya başladı. En çok etkilenen bölgeler Avrupa ve Amerika kıtası oldu. Çin’de yayılarak başta İtalya, Fransa, İspanya ve çevresindeki ülkelere hızla yayılarak insandan insana çok hızlı yayılmaktadır. Ülkemize 2020 yılı mart ayında giriş yaptığı sağlık bakanlığı tarafından doğrulanarak erken teşhis ile kontrol altına alınmış, söz konusu vaka ile çevresi de karantina altına alınarak virüsün ülkemizde yayılması önlemek için sağlık bakanlığımız büyük bir mücadele sergilemektedir. Yine sağlık bakanlığımızın Corona Virüsü hakkında yayınlamış olduğu bilgileri sizlere aktarmaktan ve bu bilgilere harfiyen uymanızı rica eder sağlıklı günler dileriz.

Yeni Koronavirüs(Covid-19)

Yeni Koronavirüs(Covid-19)

Corona Virüsü Nedir?

Corona Virüsü Nedir?

Corona Virüsü Nasıl Bulaşır?

Corona Virüsü Nasıl Bulaşır?

Yeni Corona Virüsü Belirtileri Nelerdir?

Yeni Corona Virüsü Belirtileri Nelerdir?

Yeni Corona Virüsü Korunmak İçin Neler Yapılmalı?

Yeni Corona Virüsü Korunmak İçin Neler Yapılmalı? Yeni Corona Virüsü Korunmak İçin Neler Yapılmalı?

Yeni Corona Virüsü Belirtileri Varsa Neler Yapılmalıdır?

Yeni Corona Virüsü Belirtileri Varsa Neler Yapılmalıdır?

Yeni Corona Virüsü ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Corona Virüsü ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular Yeni Corona Virüsü ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular Yeni Corona Virüsü ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular Yeni Corona Virüsü ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular Yeni Corona Virüsü ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular
Oy Ver
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bahçe Çit FiyatlarıBiz Kimiz?

Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

İletişim

Blog

Bize Ulaşın

Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

Sosyal Medya

Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
Pinterest