Kollu Bariyerler

Kollu bariyerler üzerinde bir araç geçişi algılanır ve araç geçene kadar bariyer indirilir. Aracın giriş ve çıkışını düzenlemek ve kontrol etmek için kollu bariyerler kullanılır. Sitelerden giriş ve çıkışlar, araç parklarına girişler, şirketlerden girişler ve çıkışlar, araçların giriş yolları ve kapalı sokaklar gibi kullanım alanları özel kontrollere dayanan noktalardır.

Bariyerler, kullanıldığı yerlere bağlı olarak değişir. Örneğin, mantar sistemi genellikle kapalı sokaklarda ve sokaklarda kullanılır. Amaç, bu caddeleri ve sokakları kullanacak insanların geçişini araçların geçişini kontrol etmekten daha fazla kısıtlamak değildir. Bu bariyerlerin kullanımı bu noktalarda hakimdir.

Askeri tarzdaki bir manuel sistemin tercih edildiği yerlerde veya arka planda bir araca öncelik verilmesine öncelik verildiğinde, akordeon bariyerleri veya manuel olarak kontrol edilebilen manuel bariyerler tercih edilir. Maliyet etkindirler, ancak işgücünü kolaylaştırmak için tasarlandıkları ve otomatik sistemlere tabi olmadıkları için tercih edilmezler. Günlük hayatımızın birçok yönüyle karşılaştıklarımız el bariyerleridir. Bu noktalarda kullanıldığı için, esas olarak otoparklarda, kavşak noktalarında, okullara erişim yollarında vb. kullanılır.

Kollu Park Bariyerleri

Kollu Park bariyer sistemleri, istenmeyen kontrolsüz girişleri önlemek için kullanılır. Aynı zamanda giriş ve çıkışı kontrol etmeniz gereken yerler için en etkili çözümdür. Bu çitlerin omuzlarının uzunluğu, otopark alanına giriş alanına bağlı olarak değişmektedir ve görevlerinizden herhangi biri için bir çözüm sunmaktadır.

Zırhlı bariyerler ile parklarda, açık alanlarda, havaalanlarında, işletmelerde, iş merkezlerinde, meydanlarda ve tüm alanlarda çevreyi güvenle koruyabilirsiniz. Güvenlik bariyerleri, en basit güvenlik çözümleri olan parmak izleri, yüz taramaları veya kartlı erişim kontrol sistemleri gibi ileri teknoloji güvenlik çözümleri kullanılarak da etkinleştirilebilir.

Güvenlik bariyerleri güvenliği sağlamak için iyi bir şekilde tasarlanmıştır ve araç geçiş sırasında emniyet kolu seviyesinde durduğunda, hareket sensörü bildirilir ve güvenlik kolu kapanmaz. Kollu Bariyerler, farklı malzemelerin muhafazaları ile korunan bir motor ve kontrol ünitesinden oluşur. Bariyerin hızlıca açılması gereken dar girişlerden 8 metreye kadar tüm giriş tipleri için bir çözüm vardır. Kolun uzunluğuna, koruyucu kapağın ucuna veya motor gövdesine bağlı olarak değişen bağımsız bir kontrol ünitesi sayesinde her türlü ihtiyaç karşılanabilir.

Bariyer Sistemleri Nerede Kullanılır?

Bu bariyer sistemleri ile güvenliği sağlamak için, genellikle araçların giriş ve çıkışlarını kontrol etmenin gerekli olduğu yerlerde kullanılan koruyucu çit sistemleri uygulanır. Güvenlik çit sistemleri, uzaktan kumanda sistemleri, kartlara ve plaka okuyuculara erişim ile çalışabilir. Çitlerin hızı ayarlanabilir. Kural olarak, araç yoğun olarak dolaştığında daha hızlı çalışması önerilir.

Güvenlik bariyerleri, hava koşullarından etkilenmeyen harici bir paslanmaz çelik kabine sahiptir. Uluslararası standartlara uygundur. Boyutları 2 metreden 6 metreye çıkarılabilir. Uzun süreli kullanımı yıllarca kesintisiz güvenlik sağlayacaktır.

Kollu bariyerler üzerinde bir araç geçişi algılanır ve araç geçene kadar bariyer indirilir. Görsel olarak şık imajımız ve zengin fonksiyonel el sistemimizle otomobilin giriş ve çıkışlarını kontrol edebilir ve güvenliği en üst düzeyde tutabilirsiniz. Bariyerler, yuvarlatılmış konturlara sahip estetik bir görünüme ve çürümeye ve pas gibi istenmeyen durumlara karşı koruma sağlamak için tamamen alüminyum bir gövdeye sahiptir ve mikroişlemci kontrol panelli herhangi bir erişim kontrol sistemiyle uyumludur. Motoru her iki taraftan da tutan bir kol sistemi kullanıldığında, kol gücü iki katına çıkar ve bir manuel yay sistemi kullanıldığında kolun ağırlığı 100 g’dır. Daha iyi görünürlük için bunun yanı sıra 2 metre ikaz lambası ve anteni mevcuttur. Aracı geçtikten sonra, bariyerdeki otomatik kapatma sistemi kullanılarak işlem kapanır.

  Oy Ver
  [Toplam: 2 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Modelleri

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest