Dikenli Bahçe Teli

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Dikenli bahçe teli sahip olduğu özellikleri nedeniyle en çok sipariş verilen tel modellerimizden biridir. Yüksek kalitesi ve performansıyla dikkat çeken bu profesyonel tel sistemlerimiz bu doğrultusunda özenle kullanılması durumunda uzun yıllar boyunca kalitesini koruyabilir. Ergonomik olması sebebiyle taşınması, kurulumu kolaydır. Firmamız dikenli dizayna sahip olan bahçe tellerinin hem üretimini ve hem de ekonomik ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden satışını gerçekleştiriyor. Dikenli Bahçe Teli Yılların donanımları doğrultusunda bahçe tellerinin satışlarını 81 ilimizden kesintisiz ve garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Geniş ödeme seçeneklerimizle ürünlerimizin satın aldıktan sonra nakit veya kredi kartınızdan ödemenizi yapmanızı sağlıyoruz. Bahçe tellerimiz arasında dilediğiniz türü seçebilirsiniz. Ürünlerimizi ayrıca toplu olarak da sipariş verebilirsiniz.

Dikenli Bahçe Teli Nedir?

Dikenli bahçe teli isminden de anlaşılacağı üzere dikenli yapıya sahip olan, estetikli, profesyonel, güvenilir ve kaliteli tel modelleridir. Daha çok bahçe alanlarında tercih edilen bu tel modellerimiz ayrıca pek çok spor komplekslerinde, toplu konut alanlarında, site ve villa alanlarında, sanayi alanlarında, askeri bölgelerde, endüstriyel bölgelerde, ceza ve infaz kurumları bahçe kısımlarında gibi farklı sahalar üzerinden de tercih ediliyor. Dikenli Çit Teli Dikenli bahçe tellerimizle ilgili sahada maksimum düzeyde güvenlik ve huzur sağlanabilir. Çünkü bu sistemlerimizin en temel görevlerinden biri de alanın her türlü dış tehlikelerden korunmasının sağlanmasıdır. Ürünümüz dikenli özelliğe sahip olduğundan olası tehlikeli durumlarda caydırıcı özelliğe sahiptir. Bu doğrultuda hırsızlık, can ve mala zarar verme girişimi gibi durumların önlenmesinde de rol alabiliyor.

Dikenli Bahçe Teli Özellikleri

Dikenli bahçe teli özelliklerinin oldukça geniş olduğu modern tel sistemidir. Bu doğrultuda bu tel sistemlerimizde en kaliteli paslanmaz çelik malzemesi kullanılmıştır. Bu sebeple de ürünümüzün uzun yıllar sonrasında dahi kırılması, çürümesi ve paslanması söz konusu değildir. Dikenli bahçe telimiz en konforlu tel sistemidir. Bu doğrultuda alanın maksimum modernliğe ve estetikliğe sahip olmasını sağlar. Ürünümüz yüksek kaliteye sahiptir. Bu doğrultuda diğer bahçe tellerine göre daha uzun ömürlü olduğundan kullanıcılarına mali yönden de avantajlar sağlar. En Ucuz Bahçe Teli Dikenli bahçe tellerimiz geniş modellere ayrılıyor. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda farklı ebat ve ölçülerden sipariş verebiliyor. Ancak ürünümüzde kullanılan renk tonu standart olarak yeşildir. Bu renk tonu bahçe ve diğer sahalarda kusursuz bir uyum sağlayabiliyor. Aynı zamanda huzuru temsil ettiğinden ortamın huzurlu olmasına da yardımcı oluyor.

Dikenli Bahçe Teli Avantajları

Dikenli bahçe tellerimiz pek çok avantajlarıyla dikkat çekiyor. Ürünümüz ekonomik fiyatlı olduğundan pek çok kurumsal işletmeler tarafından toplu olarak da sipariş verilebiliyor. Bunun dışında ürünümüz sıradan bir bahçe teli değildir. Bu kapsamda firmalar tarafından da tavsiye ediliyor. Kullanışlı olması haricinde kurulumunda ve sökümünde deneyim gerektirmez. En Ucuz Çit Fiyatları Dolaysıyla pek çok müşterilerimiz dikenli bahçe telinin kurulumu ve sökümünü firmamızdan destek almadan da kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Ürünümüz son derece hafif bir ağırlığa sahiptir. Bu kapsamda nakliye edilmesi, kurulumu oldukça pratiktir. Eğitimli kadromuz bu işlemlerde de zorluk çekmesi söz konusu değildir. Kurulum işlemini yüksek teknolojili malzemelerimiz üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimize zamandan da tasarruf etme imkânı sunuyoruz. Örgülü Çit Teli Fiyatları

Dikenli Bahçe Teli Fiyatlarımız

Diken yapılı bahçe tellerimizin fiyatları ekonomik bütçeniz doğrultusunda belirtilmiştir. Firmamız kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti kapsamında hizmetler sunuyor. Bu kapsamda diğer tel modellerimizde olduğu gibi bu tel türümüzde de piyasa fiyatı altı fiyat tarifesi sunuyoruz. Tel Örgü Çit Fiyatları En iyi fiyat garantisi sunduğumuzdan Türkiye’nin en çok terci edilen dikenli tel üretici firmasıyız. İşletmemiz geniş personel filosu ve son model servis araçlarıyla dikenli tellerimizi hizmet sunduğumuz bölge ve çevresine hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ayrıntılar hakkında bilgi almak, online sipariş vermek ve 2020 güncel fiyat tarifelerimizi öğrenmek için sizleri kurumsal web sitemize bekliyoruz.
Oy Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest