Duvar Üstü Çit Uygulaması

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Duvar üstü çitler son derece sağlam ve kullanışlıdır. Tercih edilen duvar üstü çitlerin sorunsuz bir şekilde kullanılması mümkün olur. Sınırları kapatan bu teller desteklenen bir kapı ile alana güvenli giriş çıkışı da sağlar. Duvar örme aşamasında belirlenen aralığa kapı yerleştirilmesi ile duvar üstü çit uygulamalarında güvenli giriş çıkış da sağlanmış olur. Birçok faydalı özelliği bulunan bu uygulamalar esnek fiyat aralıkları nedeni ile de sıkça tercih edilir. Duvar üstü çit uygulaması tercih edilerek yüzlerce alanın çevrilmesi ve etrafının kapatılması mümkün olabilir. Son tasarım olmaları nedeni ile aynı zamanda modern de bir görünüm kazandırılır. Kullanım esnasında herhangi bir bitki ve canlıya zarar vermemesi gibi nedenlerden ötürü son derece kullanılabilir uygulamalardır.

Duvar Üstü Çit Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Duvar üstü çit uygulamaları birçok farklı alanda tercih edilir ve profesyonel hizmetler kapsamında kullanıma sunulur. Ortamın korunmasına yardımcı olan bu sistemler hem kalitesi hem de kolay kullanım nedeni ile ilgi sebebidir. Uygulama esnasında aralıklarda demir direklerin bulunması nedeni ile güvenlik en üst düzeylere çıkar. Gergin halde bulunan tel kırılma ve büküme yapmaz ve bu sayede uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Duvar üstü çit uygulaması toprak zemin üzerine yapılan ve yapı donduktan sonra kullanıma hazır hale gelen uygulamalardır. Öncelikle uygulamanın yapılacağı alana çukur kazılır ve uygun dozda ayarlanan harcın dökülmesi sağlanır. Bu alana uygun boyutta duvar inşası gerçekleştirildikten sonra üst kısmına tellerin matkap ile montaj işlemi uygulanır. Belirli aralıklar ile direkler duvarlara yerleştirilerek tellerin daha sağlam olması ve gerginlik kazanması sağlanır. Direklerin ve tellerin boyları ayarlanabilir özelliktedir ve müşterilerimiz dilediği ebatlarda tel siparişi verebilir.

Duvar Üstü Çit Uygulamaları Nerelerde Kullanılır?

Duvar üstü çit uygulaması bugün birçok farklı yerde gözümüze çarpan uygulamalardır. Okullar, hastaneler, özel güvenlik alanları, emniyet binalar parklar ve bahçelerin yanı sıra artık belediyelerin de sıklıkla kullandığı koruma uygulamalarıdır. Hem koruma sağlaması hem de güzel görünüm kazandırması nedeni ile belediyeler de artık çalışmalarında duvar üstü çitlere yer vermektedir. Darbeye dayanıklı olması nedeni ile de bir kez yaptırılacak bir tel uygulamasının yıllarca kullanılması mümkün olur. Bahçe Duvar Üstü Çit Fiyatları

Profesyonel Duvar Üstü Çit Uygulamaları

Profesyonel kalitede sunduğumuz duvar üstü çit uygulamaları ile sizler de alanlarınızda koruma sağlayabilirsiniz. Özel mülkleriniz için duvar üstü çit uygulamalarını tercih ederek hem kendinize özel bir yaşam alanı oluşturabilir hem de dış tehditlere karşı koruma sağlayabilirsiniz. Uygulama yapılacak alanda duvar yüksekliğini ve tel boyutunu kendiniz ayarlayarak sadece size özel bir kapatma sistemine sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte tercih edeceğiniz tel model ve kalitesini kendiniz belirleyebilir ve bütçenize uygun hizmetler ile alanlarınızda koruma sağlayabilirsiniz. Firmamız sahip olduğu geniş malzeme kapasitesi ve kaliteli hizmetleri ile sizlere her koşulda konforlu bir uygulama sunar. Dekoratif özelliklerde tercih edeceğiniz duvar uygulamaları ile bahçelerinizi güzelleştirerek kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Uygun fiyat kalitesi ile sunulan malzemeler yüksek kalite güvencesine sahiptir. Bir kez alacağınız bir hizmeti uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bahçe Çit Modelleri ve Fiyatları
Güvenilir Hizmet Kalitesi
Sektörde uzun yıllardır hizmetlerine devam eden firmamız sahip odluğu geniş müşteri kapasitesi ile her ihtiyaca uygun hizmetleri sizlere sunar. Dilediğiniz bir zaman diliminde sizler de firmamız ile iletişime geçerek ihtiyacını olan tel siparişini verebilir ve memnun kalacağınız hizmetler satın alabilirsiniz. Destek personellerimiz ihtiyacınız doğrultusunda kısa sürede sizlerle iletişime geçerek ihtiyacınız olan tel uygulamasını sizlere sunar.
Oy Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest