Kartal Panel Çit

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Panel çitler günümüzde kullanılan en önemli korkuluk sistemleri arasında yer alır. Panel çitler birbirine geçirilmiş profiller kullanılarak hazırlanır. Gelişen teknoloji ile korkuluk sistemlerinde de yeni gelişmeler ve kullanılan malzemelerin niteliği değişme göstermiştir. Galvaniz denilen maddenin kullanımı ile hazırlanan bu yapılar salam ve dayanıklı olarak imal edilirler.

kartal tel çit

İçeriğindeki maddeden dolayı her türlü dış darbelere karşı dayanıklılık gösteren korkuluk sistemleri geniş bir kullanım alanına sahipler. Panel çitler güvenliği sağlamak ve yaşam alanlarına yabancıların girişini engelleyecek şekilde monte edilirler. Kartal panel çit müşterilerin istekleri doğrultusunda hazırladığı üretimleri ile dekoratif panel çit sistemleri ile hizmet veriyor.

Kartal Tel Çit

Tel olarak hazırlanan bir diğer korkuluk sistemleri de tel çitlerdir. Tel çitler daha çok bahçe ve tarla benzeri noktalarda kullanılır. Tel çit sistemleri ile sizlerin kendinizi güvenli hissedebileceğiniz Kartal tel çit profesyonel ve uzman hizmet anlayışı ile sizlere yardımcı oluyor. Tel çitler kullanılacağı alanlarda kaliteli bir koruma özelliği gösterirler. Kullanıcıyı memnun edecek tel çit sistemleri çağdaş ve yenilikçi hizmet anlayışı ile üretimi yapılıyor.

Firma olarak çevre ve toplum güvenliğini sağlamada her zaman farklı hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmet vereceğiz. Bu konuda sürekli yeni gelişmeleri takip eden firmamız her zaman sizi memnun bırakacak yeniliklerle karşınızda olacağız.

Kartal Panel Çit

Kartal Çim Çit

Günümüz insanları sürekli bir farklılık arayışındalar. Bu nedenle de yaşam alanlarında farklı hizmet anlayışlarından destek alırlar. Bu hizmetlerden biri de yapılan çim çit sistemleridir. Çim çitler estetik ve görüntüye önem veren kişiler için tasarlanmış korkuluk sistemleridir. Çim çitler kullanıldıkları mekânların yemyeşil bir renge bürünmesini sağlayacaktır. Son derece sağlam duran ve darbelere karşı dirençli yapı gösteren çim çitler güneş ışınlarına karşı kuvvetlendirilmiş PVC maddeler kullanılarak üretilirler.

Çim çitlerin en büyük avantajı dört mevsim yeşil kalabilen özelliklerini korumalarıdır. Her türlü hava koşuluna karşı oldukça dayanıklı bir güvenlik sistemidir. Görüntü kirliliği bulunan alanlarda daha hoş görüntü oluşturmak için çim çitler tercih edilir. Kartal çim çit kullandığı galvaniz madde ile çim çitlerin paslanma gibi özellikler göstermeden kullanılmasını sağlar. İçeriğindeki maddenin özelliğinden dolayı bu çit sistemleri alev almazlar.

kartal çit

Kartal Çit

Çitler alanında başarılı ustaların elinden çıkan güvenlik sistemleri içerisinde yer alırlar. Çitler çok eski bir tarihe sahip yapılardır. Eski dönemlerde insanlar bahçe ve tarlalarının sınırlarını belirlemek ve dış etkenlere karşı korumak için tahta çitler veya taş kullanırlar. Şimdilerde ise yaşanan teknolojik gelişmeler ve yeni çıkan cihazlar yardımıyla daha sağlam özelliklere sahip çitler yapılmaya başlandı. Bu özelliklerinden dolayı çitler uzun yıllar kullanma olanağı tanırlar.

Çitler örgü sistemleri gibi birbirine geçirilmiş tel örgülerden meydana gelir. Kartal çit sizlerin istediği uzunluk ve yükseklikte kaliteli çitler hazırlayarak sizlerin güvenliğini en iyi şekilde sağlıyor.

kartal çim çit

Çim Çit İstanbul Kartal

İnsanların göz zevkine hitap eden çim çitler estetiğe ve görünüme önem veren kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Bu çitler tel örgüler üzerine sentetik ipliklerden hazırlanan bir kaplama ile sarılır. Normal kullanılan çit sistemleri gibi monte edilir. Fakat normal çitlerden farklı olarak çim çitler yemyeşil bir görüntü meydana getirir.

Dekor amaçlı kullanılan ve kullanım alanı genişleyen çim çit sistemleri özellikle hobi bahçelerinde, kafelerde, site ve villa bahçelerinde, havuz kenarlarında ve peyzaj mimarinin pek çok noktasında tercih edilir. Çim çit İstanbul Kartal müşterilerin talepleri doğrultusunda bu kullanışlı çim çit hizmetleri ile sizlere hizmet ediyor. İstanbul içerisine ve diğer yakın alanlara istenilen özellikte çim çitler hazırlanır.

çim çit istanbul kartal

Bahçe Etrafını Çevirme Maliyeti

Bahçe etraflarını çevirmedeki en büyük amaç bu alanları dış etkenlere karşı korumaktır. Yoksa çevresi sarılmayan alanlar sürekli yabancı insanların ve sokak hayvanlarının zararlı etkilerine karşı açıkta kalır. Bu nedenle bahçe sahipleri hem kendi sınırlarını belirlemek hem de bahçede bulunan ürünleri zararlı etkenlere karşı korumak için çeşitli önlemler alırlar.

Bahçe etraflarını panel çit veya tel örgüler kullanarak çevirirler. Bahçe etrafını çevirme maliyeti kullanılacak malzemenin kalitesi ve uzunluğuna göre göre fiyatları değişir. Bahçe etrafını çevirmek isteyenlerin öncelikle alanında başarılı bir firma tercih etmesi ve istediği modeli belirlemesi gerekir. bu noktada tüm müşterilerimize yardımcı olmak için firmamıza bekleriz.

Bahçe etrafını çevirme maliyeti

Jilet Bahçe Teli

Bahçe güvenlik sistemleri içerisinde yer alan jilet teller yapısı itibari ile bahçeye girmek isteyenlerin büyük bir zarar göreceği şekilde hazırlanmıştır. Jilet gibi keskin bir şekilde hazırlanan bu tel sistemi dışarıdan içeri girmek isteyen hem hırsızları hem de başıboş hayvanları engeller. Jilet bahçe teli güvenlik sistemlerinin yoğun alınması gereken yerlerde tercih edilir.

Bu nedenle kullanım alanı geniş olan bir güvenlik sistemidir. Jilet bahçe teli noktasında bilgi almak isteyenler bizimle iletişime geçerek bu örgü sistemleri hakkında bilgi sahibi olabilirler. Günün her saati bizi arayabilirsiniz.

Oy Ver
[Toplam: 5 Ortalama: 3.6]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest