Otomatik Kapı Motoru Montajı

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Otomatik Bahçe Kapısı Motoru

Kayar kapınızı tam otomatik hale getirmek için kurulum hizmeti gereklidir. Motorun montajı ve kurulumu, bağlantı ve diğer detaylar basit bir işlem değildir ve eğer bir profesyonel yardımı ile yapıldığında daha istikrarlı ve kullanışlı bir sistem sağlanır. Bu hizmeti satın alarak, panel çit ustası ekibi motoru en doğru şekilde kapınıza entegre etmesini sağlayabilir. Kurulumdan / servis hizmetinden sonra kapınızı tamamen monte edebiliriz.

Geçtiğimiz yıllarda, kapı operatörleri sadece bahçede değil aynı zamanda ofis, fabrika ve diğer birçok yer için sürgülü kapı modelleri kullanılmıştır. Bu ürünler kullanıcıyı gereksiz sorunlardan kurtarır ve bazı durumlarda işler tasarruf sağlayabilir. Kapıdan kapıya otomatik ürünler çok pratik ve güvenlidir.

Seçiminizi İtalyan şirketleri yönünde yaptığınızda, ürünlerdeki arızalardan dolayı uzun ömürlü olmaları nedeniyle, emniyetle ilgili herhangi bir probleminiz olmayacaktır. İhtiyaçlarınıza göre otomatik kapı sisteminiz için doğru otomatik kapı ürününü seçmek çok önemlidir. Sürgülü kapılı ürünler set halinde komple bir sistem veya tek motor olarak satılmaktadır. Böylece, büyük bir fiyat avantajından faydalanırsınız ve ayrıca çevre operatörünüzle tamamen uyumlu olan çevre için aksesuar ve parçalara sahip olma gereksinimini ortadan kaldırırsınız.

Otomatik Kapı Sistemleri - Bariyer Sistemleri - Güvenli Geçiş Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri Seçimi

Otomatik kapı sistemlerini seçerken, kayar kapılar için motorunuzun ömrü ve makul bir fiyat açısından, kapınız için en uygun motoru seçmek çok önemlidir. Kapınız 400 ila 500 kg ağırlığındaysa, 400 kg motor yerine 600 kg seçmenizi öneririz. Benzer şekilde, kapının uzunluğuna bağlı olarak, bir motor seçmek çok önemlidir.

Otomatik Kapı Motoru Fiyatları

Kapıların kaç metreyi desteklediğini kolayca öğrenebilir, ürünün özelliklerine göre bu yönde bir seçim yapabilirsiniz. Saatte 20 kereden fazla açılıp kapanacak bir kapı için, ağır iş motorlarını tercih etmelisiniz. Bu bilgiye göre, doğru otomatik kapı operatörünü seçebilirsiniz. Bununla birlikte, hangi ürünü alacağınızdan emin değilseniz, sürgülü kapaklı motorunuz için hangi ürünün uygun olduğunu belirlemek için iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Yan Sürgülü Kapı Motoru

Sürgülü kapı motorları genellikle bahçe ve garaj kapıları için uygundur. Motorun içindeki kart bloğu sayesinde, bu motor dişliler tarafından kullanıldığında ortaya çıkan mekanizmaya kayma motoru denir. Sürgülü kapının her iki yanında fotoseller vardır. Bu fotoseller sayesinde, bir kapı veya bir kapıdan geçen bir kişi bu G / Ç’yi tespit ettiğinde kapı kapanmaz. Bu işlem, anahtarlar kullanılarak motordaki kart ünitesinden ayarlanabilir. Yanıp sönen lambalar fotosel girişinde ve çıkışında yanıp söner.

Bahçe Kapısı Motor Şanzımanının Takılması

Dişliler, kapı motorunun kayar kapılarla sorunsuz ve sürekli çalışması için çok önemlidir. Sürgülü kapı motoru, bft sürgülü vanası, daspi motoru, pinyon dişlileri üzerinden kremayer ve pinyon mekanizmasına dönme hareketi ile iletilir. Sürgülü demir kapısının sessiz ve yumuşak hareketi için dişli rafı kombinasyonu çok önemlidir. Dişlilerin, bft geçidinin, daspi geçidinin konumuna göre sabitlenir. Bu model üzerindeki kayar kapı dişlilerin konumuna göre BFT sistemleri tespit edilir.

Otomatik Kapı Motoru Tamiri

İlk olarak, sürgülü kapı ile mimari yapı arasındaki bağlantıyı sağlamak için 1 metre dişlilerimize cıvatalar ve somunlar tutturulmuştur. Sonra kayan kapının düzgün çalışıp çalışmadığını bulmanız gerekir. Kayar kapı düzgün çalışmıyorsa veya kabul edilemez ise, kurulum hiç başlamayacaktır ve mimari açıdan kullanışlı olması için kayar kapı düzeltilmelidir. Daha sonra otomatik kayar kapı açık konuma getirilir ve dişli raflar kayar kapı profiline arka arkaya kaynaklanır. İlk olarak, mekanizma dengelenir ve her kaynak dişli üzerinde sağlamlaştırılır. Bu raf ve pinyonun hizalanmasını sağlar. Kaynak yapmadan önce dişliler hafifçe dişlilerin üzerinde tutturulmalıdır.

Oy Ver
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest