Otomatik Kapı Motoru Tamiri

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Şirketimiz garantili ve orijinal yedek parçaları olan kapılar için tamir ve bakım hizmetleri, otomatik sürgülü kapıların onarımı, cam ve fotoselli döner kapıların bakım ve onarımı, otomatik seksiyonel kapıların onarımı, orijinal yedek parçaları ve deneyimli personel kullanan otomatik kepenklerin onarımı düzenli olarak yapılmaktadır.

Otomatik Bahçe Kapıları

Kapının boyutuna ve kullanım yoğunluğuna bağlı olarak kapılar önerilmelidir. Ünlü bir marka olmalıdır. Bunun nedeni, ürününüzün arkasındaki organizasyon olma gereğidir. Ürünü size gönderdikten sonra iletişim bulamayan müşteriler, kendilerini zor durumda bulurlar. Bu sektörde 10 yıldan fazla bir süredir çalışıyoruz. Birçok markanın tek resmi bayisi ve servis ağıyız.

Servise gelen ekiplerin size bir servis formu sağlamaları gerekir. Bunun nedeni, daha sonraki bakımların daha sonra yapılmasıdır. Düşük ihtimalde yedek parça bakım sırasında arızalanabilirse, değiştirmek için garanti sertifikası olan bir servis talep formu gerekir.

Otomatik Kapı Sistemleri - Bariyer Sistemleri - Güvenli Geçiş Sistemleri

Yan Kapı Motoru Onarımı

Kullanım kolaylığı sağlayan motorlu kayar kapı ön plandadır. Elektrikli motorlu 0,4 ila 0,5 arası sürgülü kapılar okullarda, otoparklarda, alışveriş merkezlerinde ve mağazaların girişinde büyük talep görmektedir. Otomatik panjur sistemi, tercih edilen firma modelidir. Güvenlik sisteminin en üst düzeyde olduğu bu sistemde, garaj kapıları, balkon pencereleri, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, kuyumcular, kırtasiye mağazaları ve gümüş mağazalarında kullanılması zorunludur. Mağaza için röntgen cihazları ne kadar güvenli olursa, ev için kapılar da o kadar güvenli olmalıdır. Sürgülü kapı motorunu koruyarak veya kurarak evinizi de güvende tutabilirsiniz.

Nice Otomatik Kapı Motoru Fiyatları

Bahçe Kapılarının Otomatik Onarımı

Uzun yıllardır müşterilerimize hizmet veren firmamız, deneyimli kadrosu ve deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Tecrübeli kadromuz ve uzman kadromuz ile size otomatik kapı işi, bahçe kapılarının bakım ve onarımını sunuyoruz. Bu alanda uzman olan otomatik kapılardaki onarım ve bakım, kapı sistemindeki kapılar ve teknolojik bilgiler çok iyidir, aktif bilgi ve tecrübeli kişiler hassas bir işlem kullanılarak yapılmalıdır. Kapının tamir ve bakımına başlamadan önce, bir arıza tespit etmeniz gerekir. Sorun giderme işleminden önce veya sırasında, ilgili makamlara hata ve kapı hakkında gerekli bilgileri vermek gerekir. Otomatik Bahçe Kapısı Onarım İşi Kapılar, garaj kapılarının arızalanması durumunda onarımlar bazen çok zor olabilir. Ancak, bu alanda yetkin bir şirketseniz, onarım işleminin bu sorunun kolayca üstesinden gelmesini istiyorsunuz. Kırık yay kısmı şirket içinde mevcut değilse, bu sorunun çözümü kolay gibi görünse de, süreç çok daha uzun sürecektir. Bu nedenle, iletişim kurduğunuz şirketin parçaları iyi tedarik etmesi gerekir. Gerekli yedek parçalara sahip firmalar işlemlerinizi daha kısa sürede gerçekleştirebilirler.

Bahçe Kapıları ve Otomatik Bahçe Kapıları Onarımı

Otomatik bir kapıyla ilgili onarım sürecinde en büyük sorun hareketli parçalar ve kapı motorlarıdır. Aşınan ve kullanıldığında zaman içinde çalışmayan otomatik kapılarda, bu zorluklar nedeniyle motor gücünü arttırmaya çalışır ve böyle bir durum motorun çalışmasını engelleyebilir. Bu gibi durumlarda otomatik kapıların tamiri oldukça külfetli olabilir. Bu kadar rahatsız edici durumlarla yüzleşmek istemiyorsanız, ürünlerinizi belirtilen zamanlarda düzenli olarak hizmet vermelisiniz. Üreticiler bu hizmetleri genellikle sağlarlar. Düzenli bakımla onarım masraflarından muaf olacaksınız ve otomatik kapılarınızı ilk gün yenilikleriyle kullanabileceksiniz.

Nice Otomatik Kapı Arızaları

Otomatik Kapı Motoru Tamiri

Otomatik kapı fotoselli sistemleri en çok tercih edilen kayan modeldir. Diğerleri yuvarlak kayar, teleskopik kayar, yarı hermetik, tamamen kapalı kapılar, manuel ve otomatik döner kapı sistemleridir. Otomatik kayar kapılar, bir kişinin radarları açıldığında, bir nesnenin hareketini algıladıklarında ve ayarlanabilir kısa bir süre içinde kapandıklarında yoğun giriş ve çıkış yapan işletmelerde özellikle tercih edilen mekanizmalardır. Otomatik bir kapı tercih edilir çünkü kullanımı kolaydır. Otomatik kontrol sistemi ile sorunsuz bir şekilde akşamları kapıların manuel olarak açılması ve kapatılması, bu nedenle son yıllarda işletmeler için en çok tercih edilen sistem olmuştur. Tecrübeli kalifiye kadromuzla arıza gerektiren otomatik kapı tamirat hizmetleri için bizimle irtibata geçerek İstanbul’un tüm ilçelerine ve ilçelerine başvurabilirsiniz.

Oy Ver
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest