Panel Çit Ataşehir

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Bir tel örgü sistemi olan panel çit, bulundukları alanların sınırlarını belirlemede ve güvenliği sağlamada kullanılan tel örgülerdir. Düzgün bir yapıya sahip olduğundan dolayı dekoratif amaçlı da tercih edilirler. Modern ve estetik bir görüntü vermesi sebebiyle her alanda kullanılır. Yapısı itibari ile darbelere karşı oldukça dayanıklı bir şekilde üretilmiştir.

Bu çitler ile etraftaki her şey net bir şekilde görülür. Bu panel sistemi birbirine profiller ile bağlanan ve montaj aşaması oldukça kolay olan bir duvar sistemidir. Panel çitlerin en önemli avantajlarından biri de sağladığı güvenlik sistemleri ile evinize, bahçenize girmeye çalışan sokak hayvanlarından kurtulmuş olursunuz. Panel çit Ataşehir hazırladığı panel çitler ile sizlerin güvenliğini en iyi şekilde sağlayacaktır.

Ataşehir Çit

Son zamanlarda en çok kullanılan çit sistemleri ekonomik özelliklerinden dolayı tercih edilmeye başlandı. Kullanılan malzemenin yapısı itibari ile çitler uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılır. Tel çitler galveniz tel çitler ve pvc kaplı tel çitler şeklinde farklı isimler alır. Bu çitlerin malzemesinin kalitesinden dolayı boya işlemlerine gerek kalmadan kullanılabilirler.

Ataşehir çit istediğiniz ölçülerde kaliteli çit sistemleri hazırlayarak pratik bir şekilde montajlama işlemlerini gerçekleştiriyor. Çitler için öncelikle sağlam direkler hazırlanır ve ardından çitler bu direkler etrafında çekilerek kullanıma sunulur.

Panel Çit Ataşehir

Ataşehir Tel Çit

Çitlerin kullanım alanlarının artmaya başlaması ile bu alanda hizmet veren firmalar da artmaya başladı. Bu firmalardan biri de Ataşehir tel çit sistemleri ile herkesin istediği özellikte tel çit üretimi yapıyor. Evlerin, işyerlerin, bahçelerin, arazilerin ve daha birçok noktanın sınırlarını belirlemek ve güvenliğini sağlamak için tel çit sistemleri ile isteyen müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile firmamız tarafından hazırlanan tüm çit sistemleri boya gerektirmeden uzun yıllar kullanıldığı gibi paslanma gibi olumsuzluklar da yaşamazsınız.

Firmamız tel çit modelleri noktasında gelen tüm müşterilere yapılan tel çit modellerini sunuyor ve böylece müşteriler daha kolay kararlar vererek tel çit yaptırmaya başlarlar. İstediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek bizden tel çit hizmeti alabilirsiniz.

ataşehir tel çit

Çim Çit Ataşehir

Çim çitler görüntüsü itibari ile görenlerin hoşuna gidecek bir özellikte hazırlanmıştır. Genelde çim çiter dekoratif amaçlı kullanıldıklarından dolayı villa, kolej, site, kafe ve restoran gibi alanlarda tercih edilir. Çim çitlere daha sağlam ve dayanıklı bir görüntü vermek isteyenler bunu panel çitler üzerine geçirerek de kullanabilirler. Bulundukları ortamlara estetik bir hava verdikleri gibi renginin canlılığı ile de bu çitlere hoş bir görüntü oluştururlar.

Bu çitler kalınlığından dolayı güneş ışınlarına karşı son derece dirençli dururlar. Kullanılan kaliteli malzemelerden dolayı yanmaya karşı da sağlam dururlar. Çim çit Ataşehir istediğiniz ölçü ve malzeme ile sizlere çeşitli fırsatlar sunuyor.

Bahçe Etrafını Çevirme

Bahçe sahipleri kendilerine ait olan alanları belirlemek için panel çit kullanmayı tercih ederler. Bu panel çitler ekonomik ve kolay kurulabilen tel örgüler olduğundan dolayı çevreyi dışarıdan gelen tehlikelere karşı korur. Bahçe etrafını çevirme amaçlı kullanılan panel çitlerin kurulumu için sağlam direklere ihtiyaç duyulur. Bahçe etrafının panel çitle veya tel örgüler ile çevrilmesi oldukça uygun bir işlemdir. Bu işlem düz arazili bahçelerde daha pratik bir şekilde yapılır. Panel çitler arazinin yapısına uygun bir şekilde sağlam tutacak denilen ayaklar ile yerleştirilir.

ataşehir çit

Duvar Üstü Tel Çit Fiyatları

Tel çitler toprak üzerine monte edildiği gibi beton duvarlar üzerine de rahatlıkla monte edilebilir. Pek çok alanda sınırları belirlemek için duvarlar yapılır. Bu duvarları daha yüksek bir boyuta ulaştırmak isteyenler duvar üzerine tel çitler ile döşeme yaparlar. Bu duvarlar üzerine yapılan tel çitler ile dışarıdan gelebilecek tüm tehlikelere karşı kullanılan alanların güvenliği sağlanmış olur. Duvar üstü tel çit fiyatları kullanılan alanın uzunluğuna göre belirlenir.

Tel çitler duvar üzerine monte edildikten sonra ortaya dekoratif bir görüntü çıkar. Böylece sokak hayvanlarının duvarların üzerini aşıp bahçelere girmeleri engellenir. Tel çit sistemleri kaliteli olduklarından dolayı paslanmadıkları gibi herhangi bir boyaya da ihtiyaçları yoktur. Tel çit, panel çit sistemlerinden yaptırmak isteyenler firmamızdan gerekli tüm yardımları ve destekleri alabilirsiniz.

Oy Ver
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest