Pendik Tel Çit

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Görsel olarak kullanılan alana estetik bir görüntü katmasının yanında, sınırların belirlenmesinde ve çevre güvenliğinin sağlanması amacıyla Pendik tel çit oldukça fazla tercih edilen bir tel örgü sistemidir.  Estetik görüntüsü sayesinde pek çok mekânda kullanılan bir tel örgü modelidir. Simetrik bir yapıda bulunur ve dış faktörlere karşı  oldukça dayanıklıdır. Bunun yanında, oldukça kullanışlı bir dokuya sahiptir. Sağlamış olduğu en önemli avantajlardan biri de güvenlik sağlamasıdır. Uygulanan alana yabancı kişilerin girmesine engel olur. Kedi ya da köpeklerin alana giriş yapamamasını sağlar. Bunun yanında bahçeye girebilecek çeşitli kemirgenlerin girmesi de önlenmiş olur. Bir sınır çizilmesini sağlayarak güvenliğin artmasına yardımcı olur Ümraniye Tel Çit

Pendik Tel Çit Montajı

Tel çit sisteminin kurulumu genel itibari ile toprağa gömme veya alt kısmına ince bir beton tabaka dökülmek sureti ile uygulanır. Deneyimli personellerimiz ile Pendik tel çit montajı bütünüyle tarafımızdan kolay ve hızlı bir şekilde uygulanır. Üretimi ve montajının yapılmasının ardındanmüşterilerin kullanımına uygun bir biçimde teslim edilen tel çit sistemlerimiz dayanıklı yapıda olduğu için uzun yıllar kullanma imkânı tanır. Sağlamış olduğu güvenlik ile çeşitli olumsuz durumların yaşanması engellenir. Farklı renk çeşitleri ile kişilerin zevkine uygun bir görüntü oluşması sağlanır. Tel çitlerin koyduğu sınır ve engelleyici izlenim sayesinde yabancı kişilerin belirlenen alanda bulunmamalarını sağlar. Böylelikle, bahçede oynayan çocukların ve bina sakinlerinin kendilerini daha rahat hissetmeleri sağlanır. İnsanlara ve bulunulan alana sağlamış olduğu faydalar nedeniyle günümüzde sıklıkla tercih edilen bir sistemdir.
Bahçe Çit Çeşitleri

Bahçe Çit Çeşitleri

Pendik Tel Çit Kullanım Alanları

Toprak, çim, beton ve duvar zeminlerde sıklıkla kullanılır. Ayrıca kademeli duvarlarda da kullanımı yapılabilir. Kullanılan Pendik tel çit ile dayanıklı bir tel çit sistemine sahip olunması sağlanır. Panel çitlerin montajının tamamlanmasının ardından tel çitleri oldukça uzun bir süre paslanmadan veya hasara uğramadan kullanmak mümkündür. Kaliteli ve oldukça özenlibir şekilde sağladığımız hizmet anlayışımızla verdiğimiz tel çitlerin uzun süre bakımını, boyasını veya tamirini yapmadanilk yapıldığı günkü ve canlılığı ve sağlamlığı ile kullanabilirsiniz. Tel çit ürünleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.
Oy Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest