Tuzla Panel Çit

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Panel Çit; sınır belirleyici, güvenli ve şık aynı zamanda estetik görünüme sahip bir tel örgü sistemidir. Kullanım alanı aslında oldukça fazladır. Genellikle 2,5 m genişliğinde olan montajı, takılması ve çıkarılması kolay sistemlerdir. Bu nedenle panel çit en çok tercih edilen çit sistemidir. Tuzla tel çit pek çok açıdan da avantajlıdır. Toprak Zeminlerde, çim zeminlerde, beton zeminlerde, duvar zeminlerde tercih edilebilir. Aslında panel çit oldukça fazla olarak karşınıza çıkmaktadır.

Örneğin bir okulun etrafında, bir bahçenin çevresinde, müstakil ya da çok katlı yapıların etrafında ya da iş yerlerinin sınırlayıcı alanlarında karşınıza çıkar. Doğa ile uyumlu olması ve kolay sökülüp takılması ile de dikkat çekmektedir.

Tuzla Panel Çit

Panel Çit Tercih Edilme Nedenleri?

Panel çitleri pek çok alanda tercih edebilirsiniz. Tuzlada tel çit olarak yine panel çit ilgi görmektedir. Panel çitin en çok tercih edilme nedeni güvenlik olmakla birlikte hem dekoratif hem de estetik olarak kullanılmaktadır. Ayrıca fiyatları da oldukça uygun olması pek çok kişi tarafından ya da işletme tarafından da tercih edilmektedir. Ayrıca kamu kurumları tarafından da panel çit sistemleri kullanmaktadır. Okullarda çocukların dışarı çıkmasını engellemek amacıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm bunların yanı sıra işletmelerinizde hem güvenlik amaçlı hem de sınır belirleyici olarak kullanabilirsiniz. Bunun dışında ise sınır belirleyici olarak evlerinizde, bahçelerinizde kullanabilirsiniz.

Tuzla Tel Çit

Bahçelerinizde, arsalarınızda ya da tarlanızda bu panel tel çitleri kullanabilirsiniz. Tuzla çim çit ile tüm bu alanları güvenli bir şekilde sınır belirleyici olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle hem güvenli bir sınırlama hem de estetik bir görünüm elde edersiniz. Ayrıca apartmanlarınızda beton yapılarda da kullanabilirsiniz. Değişik çaplarda ve genişlikte olabilir. Bunun için belirli bazı standartlar bulunmaktadır. Kalınlık olarak 4.30mm ve 4.50mm veya 5mm şeklinde değişmektedir. Panel çiti pek çok amaçla kullanabilirsiniz.

Panel Çit Avantajları Nelerdir?

Panel çit sistemleri genel olarak pek çok açıdan avantajlıdır. Bu avantajlar arasında en önemlisi ise güvenlik amaçlı olmasıdır. Diğer avantajları ise panel çit sayesinde özel alanlara bahçe, ev gibi yabancı kişilerin girmesini engeller, başıboş sokak hayvanları rahatlıkla bu alanlara (ev, bahçe, arsa, iş yeri, apartman, kamu alanları ya da okullar gibi) giremeyeceklerdir. Sınırlar rahatlıkla belirlendiğinden ekstra bir güvenlik sorunu ortaya çıkmayacaktır. Fiyatları açısından da oldukça uygun olması çok fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Bunun için tel çit fiyatları tuzla ilçesinde hizmet veren firmalardan fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla'da Tel Çit

Panel çit dayanıklı, kolay şekil alabilen yapısıyla istenilen alanlara rahatlıkla uygulanabilir. Ayrıca duvardan yapılan ya da dikenli olarak yapılan tel çitlere göre daha güvenli ve daha estetik durmaktadır. Duvar Üstü çit modelleri ile de yüksek yapılar üzerinde de kullanılabilir. Panel çiter, ekonomik dayanıklı ve güvenilirdir. Tüm bunların yanı sıra pek çok alanda da tercih ediliyor olması da ayrı bir avantaj olarak görülür.

Tuzla Çim Çit

Panel Çit Montajı Nasıl Yapılır?

Öncelikle panel çitin hangi alanlarda kullanılacağı önemlidir. Toprak zeminlere, çim üzerine, beton zeminler üstüne, duvarlar ve kademeli duvarlar üzerine uygulanabilmektedir. Oldukça kolay bir şekilde montajı yapılmaktadır. Uygulanacak alana göre farklı montaj uygulamaları yapılır. Diğer bir husus ise uygulanacak alana göre belirli aralıklarla paneller arasına beton direkler ya da profil ile güçlendirilir. Toprak zeminler için çit aralıkları kısa tutulur ve çukur açılır daha sonra ise bu çukurlara beton atılır ve paneller betonun üzerine montajı yapılır. Toprak zeminlerde bu detaylar uygulanırken beton zeminlerde ise dübel ile montaj yapılır.

Tel Çit Fiyatları Tuzla

Görüldüğü üzere panel çit uygulaması oldukça kolay olsa da profesyonel olarak uygulanmaktadır. Bunun için mutlaka bu konuda tecrübeli ve deneyimli firmalar ile çalışmanız sizlere avantaj sağlayacaktır. Çünkü panel çitlerin uygulandığı zemin oldukça önemlidir. Ayrıca her zemin için farklı uygulama tekniği bulunmaktadır. Paneller arasındaki bağlantı çelik vidalar ile yapılır. Bu vidalar ise isteğe bağlı olarak sökülüp takılabilen vidalar olmaktadır. Bu vidaların sabit ya da hareketli olmasını sizin tercihiniz belirleyecektir.

Duvar Üstü Çit Modelleri

Uygun Panel Çit Fiyatları

Panel çit fiyatları uygulanacak alanın büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Ayrıca uygulanan zemin ise fiyatta belirleyici unsur olacaktır. İşçilik ve montaj ise diğer bir husus olarak belirlenmektedir. Bu bilgiler dışında ise 1 metre yükseklikte ve 2.50 metre uzunlukta olan panel çit iki buçuk metrekare kadar yer kaplamaktadır. Fiyatta bu kriterler dâhilinde ne kadar kullanılacağına göre hesaplanmaktadır. Dikenli bahçe teli fiyatları ise tıpkı bu şekilde hesaplanır. Panel çit uygulama alanınızı belirledikten sonra ilgili firmalardan detaylı fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Duvar Üstü Çit Fiyatları

Panel çitin görüldüğü üzere en büyük amacı güvenlik unsurunu sağlamaktır. Bu nedenle okuldan tutun bahçenize kadar oldukça farklı alanlarda tercih edebilirsiniz. Ayrıca beton çitlerin aksine estetik görüntüsü de tercih nedenleri arasındadır. Kolay uygulanabilirliği, pek çok zemin için uygun olması ve fiyatları bakımından fazlaca tercih edilir.

Dikenli Bahçe Teli Fiyatları
Oy Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest