Bahçe Etrafı Kapatma

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Bahçeli evler, bahçeli ofisler ve bahçeli yerler insanların en fazla tercih ettiği alanlardandır. Çünkü doğa ile iç içe yaşayabilmek için insanlar bahçe tercih etmektedirler. Bu alanların içerisine çiçekler bitkiler veya başka dekoratif amaçlı süslemeler bulunabilir. Bahçelerin çevresinin herhangi bir şekilde zarar görmemesi için koruma amaçlı olarak etraflarının kapatılması gerekmektedir.

Bahçe etrafı kapatma için ise çit tercih edilmektedir. Çitlerin gerekirse kurulumu bahçe içerisine yapılabilirken gerekirse hazır satılan çitlerin kullanımı tercih edilebilir. Eskiden tekdüze yapılan çeşitler günümüzde çok farklı teknolojilerle üretilerek bahçelerin daha rahat korunabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca sınırının belirlenmesi Bazı sorunların çıkmaması için de komşuluk ilişkileri için önemlidir.

Neden Bahçe Çiti Kullanılır?

Bahçe çitleri kullanmanın amaçlarından bir tanesi alanın etrafını sınırlandırmaktır. Bunun dışında bu çitlerin kullanım amacı bahçeye girebilecek kedi köpek gibi canlılardan bahçedeki bitkileri korunmaktır. Ayrıca bahçelik bir alanın çevresinde de muhakkak kemirgen veya zararlı başka canlılar bulunabilir. Bu canlıların bahçeye zarar vermemesi için bahçe etrafı kapatma işleminin yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde bahçede bulunan çiçek Bitki veya yapılan düzenlemeler zarar görebilir.

Özellikle Bahçeli ofislerde veya villa tarzı yapılarda bahçe peyzajına önem verilmektedir. Bu peyzajın korunabilmesi için ise çitlerin kullanılması gerekmektedir. Ayrıca güvenlik anlamında hırsız gibi bazı olaylara engel olabilmek adına da çit kullanımı oldukça tercih edilmektedir. Bahçe çitinin dekoratif olarak hoş durması da pek çok alanda kullanımını tercih etmektedir.

Bahçe Çiti Nerelerde Kullanılır

Bahçe çitinin kullanım alanı genel olarak evlerin bahçesi gibi gözükse de aslında oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olduğunu biliyoruz. Havaalanı, fabrika gibi yerlerde alanların belirlenebilmesi ve ayrılabilmesi için ve korumanın sağlanabilmesi için çitlerin tercih edildiğini görebilmek mümkündür. Çeşitlerin en sık kullanılan modelleri panel çit olsa da fabrika, havaalanı gibi geniş, büyük ve ciddi koruma gerektiren yerlerde farklı özelliklerdeki çitlerin kullanımını görebilmek mümkündür. Firmamızın üretmiş olduğu çit modelleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitliliğe sahiptir.

Bahçe Çit Özellikleri

Kullanmış olduğumuz bahçe çitlerinin özellikleri farklı olabilmektedir. Burada bahçenin büyüklüğü, müşterilerin isteklerine göre farklı özellikler tercih edebiliyoruz. Firmamızın kullanmış olduğu bütün çit modellerinde renk atma veya paslanma gibi problemler uzunca bir müddet olmamaktadır. Güneş, yağmur gibi etkenlere sürekli maruz kalan bu çitlerde kaliteli malzeme kullanımı gerçekleştirdiğimiz için müşterilerimizden memnuniyet dönüşleri alabiliyoruz. Sizlerde bahçeleriniz için kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz çit modelleri tercih etmek istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bahçe Çiti Montajı

Bahçe etrafı kapatma için kullanılan ölçüt montajları oldukça kolaydır. Burada çit sisteminin kurulabilmesi için zemin oldukça önem arz eder. Toprak veya yumuşak zeminler için uygulanması daha kolay olurken beton zeminlerde daha zor olabilmektedir. Fakat herhangi bir zemine bahçe çitini uygulayabilmek mümkündür. Ayrıca bu çitlerin takılan bir yerden sökülüp başka bir yere taşınma işlemi de uygulanabilir. Yani bu sebep ile birçok kişi bu çitleri tercih etmektedir.

Fiyatları da oldukça uygun olan bu çitlerin farklı renklerini bulabilmek mümkündür. Bahçe alanında yapılan çitlerin arasına istenilen göz aralıklarına sahip olan çitler üretilerek müşterilere teslim edilir. Firmamız yapmış olduğu bu çitlerin özelliklerini kaliteli malzemeden seçtiği için fırınlanmış boyaları kullanmaktadır. Böylelikle çitlerin uzunca yıllar boyunca renk atma veya paslanma gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Çit ihtiyacımız da firmamız ile iletişime geçerek konu ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Oy Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest