Bahçe Etrafı Çit

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Bahçelerin çevresinde güvenliği sağlamak için çit kullanımına rastlamak mümkündür. Özellikle çiçeklerinizi, bitkilerinizi ağaçları yaşam alanınızın özel oluşunu koruma amacı ile çitlerin kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir. Çitler sadece bahçe sınırları için değil çiçekleri koruma amacıyla da kullanılabilir.

Çitlerin hazır olarak üretilenleri bulunduğu gibi yapılanları da vardır. Fakat son dönemlerde farklı seçenekleri ile hazır çitlerin kullanımı tercih edilmektedir. Hazır çitlerin sökülmesi ve takılması kolay olduğu için birçok kişi bunların kullanımını tercih edebilmektedir. Ayrıca çitlerin farklı modelleri bahçemizde farklı hava kattığı için kullanımı oldukça keyif vermektedir.

Çit Sistemi Çeşitleri

Çitler bir nevi güvenlik elemanı olarak sayılabilir. Oldukça kolay kullanıma sahip olan bu ürünlerin kurulumları da kolaydır. Bahçe etrafına çıt çektirmek istediğiniz zaman tercih edeceğiniz dekoratif ürünlerin çeşidi oldukça fazladır. Firmamızın üretmiş olduğu ürünleriyle müşterilerinin hem dekoratif amaçlı olarak hem de güvenlik amaçlı olarak rahat etmelerini hedeflemektedir. Bahçenize dışarıdan gelecek bütün zararlara karşı bahçe çitinin tel kalınlığı genel olarak 4.30 milimetre ile 450 milimetre arasında değişebilir.

Panel Çit Nerelerde Kullanılır?

Bahçe etrafı çit olarak adlandırılan panel çitlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Genel olarak otopark ve Park alanlarında, yol kenarlarında, evlerin, villaların veya sitelerin çevrelerinde özellikle güvenlik sağlanması istenen alanlarda ve evlerin çevresinde bu çitlerin kullanımını görebilmeniz mümkündür. Kaliteli bir bahçe çitinin özelliği sağlam ve dayanıklı olmasından geçmektedir.

Bu sebep ile galvaniz nitel çubukların üzerine fırın boya veya toz boya ile yapılmış olan teller daha kaliteli çitlerin göstergesidir. Bazı firmalar yapmış oldukları bu tellerde gereken özeni göstermedikleri için sağlam ve güvenilir olmamaktadır. Firmamız en kaliteli panel çitin üretmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Panel Çit Nasıl Kurulur?

Bahçe etrafı çit olan panel çitin kurulumunu kolaylıkla gerçekleştirilir. Müşterilerimiz gerekirse bu çitleri kendilerinin montaj etmesini sağlayacak şekilde, gerekirse de firma olarak montajını gerçekleştirecek şekilde sunmaktayız. Uygun fiyatlara bahçe çiti sahibi olmak istiyorsanız ve kurulumu konusunda yardımcı olacak bir yer arıyorsanız firmamız aramış olduğunuz bu yardıma sunacaktır.

Bahçe Çitinin Avantajı

Bahçe çitlerinin kurulması kendi özel alanınızı belirleyebilmek için oldukça avantaj sağlamaktadır. Ayrıca kedi köpek gibi bazı canlıların bahçenize özenle seçmiş olduğunuz bitkilere zarar vermemesi için bu çitlerin kullanımı oldukça önemlidir. Bahçe içerisinde girebilen bazı kemirgen canlıların bitkilere zarar verebildiğini biliyoruz. Bunları engellemek amacı ile de sınırlı alan oluşturan bahçe etrafı çit işin kolaylaşmasını sağlayacaktır.

En önemlisi güvenlik sağlama konusunda bu çitlerin faydalı olduğunu bilmemiz gerekiyor. Çünkü Bahçenize girebilecek olan yabancı kişileri belirli bir sınır ile karşılamak bu alanın özel bir kişiye ait olduğunun göstergesi olduğu için önemli bir etkendir.

Bahçe Çitinin Kurulumu Nasıl Zemine Yapılır?

Bahçe etrafı çit kullanımı kolay olduğu kadar kurulumu da kolaydır. Bu çitlerin kurulumu için zeminin Toprak, beton, çim, duvar olmasının Herhangi bir etkisi yoktur. Yani bu çitleri bahsi geçen bütün zeminlere kurabilmemiz mümkündür. Çitlerde oluşturulacak olan göz aralıkları müşterilerin taleplerine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca paslanmaması için özel bir şekilde dizayn edilen bu çitlerin kullanımı sırasında pas sorunu ile karşılaşmanız mümkün değildir.

Çitlerin renginin atmamasının, paslanmamasının ve Uzunca bir süre boya gereksinimi duymamasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek kaliteli bahçe çiti ihtiyacınızı karşılayabilmeniz mümkündür. Yıllardır tecrübelerimiz ile çit kurulumunu sağlamaktayız. Üretmiş olduğumuz çitlerin en kaliteli ürünlerden üretildiği konusunda sizlere garanti vermekteyiz. Uygun fiyatlara bahçe çiti temini için bizlerle iletişime geçin.

Oy Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest