Çim Çit Kartal

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Çim çit Kartal ürünlerimiz dekoratif amaçlı kullanılan ve aynı zamanda özellikleri sayesinde günümüzde yaygın olarak kullanılan tel örgü sistemlerinden birisidir. Eğer yaşam alanlarınızda hem estetik hem de güvenlik kaygılarınız varsa çit çit tercihinde bulunabilirsiniz. Bu ürünler suni çimlerle bütünleştirilmiş ürünlerdir. Dolayısıyla da hem kullanışlı hem de birçok avantaj sunan fonksiyon ürünlerdir.
Çim Bahçe Çiti Fiyatları
Genel olarak villa ve bahçe gibi ortamlarda kullanılan çim çitler, bir askeriyenin sınırlarını koruyabilecek kadar tam güvenlik sağlayamasa da genel olarak sınır belirlemek ve birçok tehlikeye karşı genel güvenlik sağlamak mümkündür. Çim çit, piyasada duvar çimi ve dikey çim olarak da bilinir. Kurulumu son derece kolay olan çim çitleri, ayrıca ihtiyaç duyduğunuzda söküp başka bir yere götürüp kolay bir şekilde monte edebilirsiniz.
Çim Çit

Çim Çit Nerelerde Kullanılır?

Çim çit, estetik bir görünümü ve kolay monte edilmesi sayesinde birçok farklı yaşam alanında kullanılan tel örgü sistemleridir. Bina, site ve villaların çevrelerini sınırlamak için kullanılabildiği gibi aynı zamanda okul ve spor sahası çevrelerinde, otellerde, arazi ve bağların çevrelerini sınırlamak için, çöp konteynırı dekorasyonunda, yüzme havuzlarının etrafında sıklıkla kullanılır.
Çim Çit Bahçe
Kullanım alanları geniş olan çim çit Kartal ürünlerimiz, aynı zamanda okul, kreş ve park gibi çocuk yaşam alanlarında doğal bir görünüm sunabilmek için kullanılabileceği gibi evlerin, iş yerlerinin ve toplum yaşam alanlarda da işlevsel olarak kullanılabilir ürünlerdir.
Çim Çit En Uygun Fiyat

Çim Çit Kullanmanın Faydaları

Görünüm olarak şık ve estetik bir değere sahip olan çim çit, kullanımı ile birlikte sizlere birçok fayda sağlar. Öncelikle son derece ekonomik ürünlerdir ve bütçenizi zorlamaz. 4 mevsim kullanılabilir, dayanıklı malzemedir. Zaman geçtikçe aşınma ve deformasyon yapmayacağından bu ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz.
Çim Çit Gebze
Çim çit Kartal ürünlerimizin minimum kullanım ömrü 10 yıldır. Bu süre zarfı içinde çimlerin rengi solmaz ve çitler deforme olmaz. Düzenli olarak bakım yaptığınızda kullanım süresi daha da uzun olacaktır. Ayrıca bakım maliyeti son derece düşüktür. Kolaylıkla temizleyebileceğiniz ve uzun yıllar işlevsel şekilde kullanabileceğimiz çim çit hizmetlerine firmamızdan profesyonel düzeyde ulaşabilirsiniz.
Oy Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest