Bahçe Çit Çeşitleri

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Bahçe Çit Modelleri & Bahçe Teli Fiyatları

Bahçe çitleri günümüzde oldukça fazla kullanılan bir malzemedir. Bahçe çitleri müstakil eve sahip olan kişilerin daha çok tercih ettiği bir üründür. Hem dekor amaçlı hem de güvenlik amaçlı kullanılabilen bu ürünler birçok kişinin tercihi oluyor. Böylelikle bahçe çitleri kullanımı oldukça fazla olan bir ürün haline gelmiş durumda. Günümüzde nereye bakarsanız bakın çitleri görebilirsiniz. Okullarda güvenlik amacıyla işletmelerde dekor amacıyla vb. gibi neredeyse bütün kurumlarda kullanılmaktadır. Güzel bir görüntü sağlamasının yanında çitler sizleri güvenli bir alana da sahip olmanızı sağlar. Bahçe çitleri ile evinizi sokak hayvanlarından, kemirgenlerden veya yabancılardan koruyabilirsiniz. İşte bu gibi birçok yarar sağlayan çitler günümüzde kullanımı oldukça fazla olan bir ürün haline gelmiştir. Bu çitler istediğiniz türde ve ebatta yapılabilmektedir. Her türlü maddeden yapılabilirler. Fakat öncelikli olarak çitleri daha çok ahşap malzemelerden yapılmış olarak görebiliriz. Eğer çit sahibi olmak ve evinizi korumak istiyorsanız detaylı bir araştırma yapıp size en uygun çiti seçmeniz gerekmektedir.

maltepe panel çit

Jiletli Tel Çeşitleri & Dikenli Tel Çeşitleri

Güvenlik amacıyla kullanılan bu tellere her yerde rastlamanız mümkündür. Özellikle askeriye ve polisiye alanlarının güvenlik altına alınabilmesi için bu tip teller kullanılır. İçeriye sızma bu şekilde imkansızlaştırılır. Kısaca Dikenli teller güvenlik ve koruma amacıyla kullanılan tel tipleridir. Bu tipler ile beraber jiletli teller de kullanılabilir. Kullanıcıların isteği doğrultusunda bu tipler kullanılabilir ve daha da güçlendirilebilir. Ayrıca kullanılan bu Dikenli teller herhangi bir paslanmaya da uğramazlar. Yapım sürecinde kullanılan paslanmaz çelik ile paslanmaz ve uzun ömürlüdürler. Bu tür tellerin paslanmaz çelikten yapılması oldukça önemlidir. Paslanma sebebi ile Dikenli teller zamanla eskiyebilir ve deforme olabilirler. Bunun sebebi olarak da tel kırılabilir ve eski özelliğini kaybeder. Eğer sizler de böyle bir ürün satın almak istemiyorsanız ve uzun yıllar kullanmak istiyorsanız doğru ve güvenilir firmalardan alışveriş yapmalısınız.

Beton Direkli Tel Çit

Çitler her zaman insanların güvenliğini sağlamak için kullanılan en önemli yapı malzemelerinden biri olmuştur. Kapatmak istediğiniz bir arsayı güçlü çitler ile çevirerek yabancılardan koruyabilirsiniz. Bununla beraber dekor amaçlı kullanılan çitler de vardır bu çitlerde genel olarak ahşap kullanılan çitlerdir. Bu yazımızda Beton Direk Tel Çitlerinden bahsedeceğiz. Bu çitler güvenlik amacıyla kullanılan çitlerdir. Beton Direkli Tel Çitlerine genel olarak hava limanlarının çevresinde boş arazilerin çevresinde ya da işletmelerin çevresinde koruma amaçlı olarak kullanılırken görebilirsiniz. Bu çitler sağladığı güvenlik önlemleri açısından diğer çitlere göre daha fazla ilgi görmektedirler. Bu çitler genel olarak dayanıklı malzemelerden yapılırlar. Böylece hem olumsuz hava şartlarına hem de darbelere karşı dayanıklı olmaktadırlar. Örneğin hava alanlarında kullanılmasının amacı hayvanların veya yabancıların uçak pistine yaklaşmamasıdır. Boş arazilerde herhangi bir tehlikenin, insanlara ya da hayvanlara zarar vermemesini sağlarlar. Kısaca Beton Direk Tel Çitleri güvenlik amacıyla kullanılan en yaygın çit türleridir.

Boru Direkli Tel Çit

Boru Direk Tel Çitler diğer çitlere göre örgü tellerine en uygun olan çit çeşitleridir. Bu sebep ile de oldukça fazla tercih edilirler. Ayrıca beton direkli çitlere göre daha ekonomik fiyatlara sahiptirler. Bu gibi avantajları ile boru direkli çitlerin tercih edilmesinin bir diğer sebebi de hızlı uygulanabilmesidir. Belirtilen bölgede küçük bir teftiş ile kısa sürede çitler hazırlanabilir ve kullanılabilir. Örgü tellerinin uygulanabilmesi için uygun olması sağlam temellere sahip olması apartman sitelerinin de tercihi olmaktadır. Ayrıca halı saha, tenis kortları vb. gibi spor alanları genelde bu tip çitler ile çevrelenmektedir. Duruşu bakımından estetik bir yapıya da sahip olan bu Boru Direk Tel Çitler oldukça fazla tercih edilmektedir. Boru tipli direkler zemine göre veya kullanıcının isteği ölçüde iki şekilde yapılabilirler. Düz ve eğri boyunlu olarak sunulabilen bu direkler kullanım alanlarına göre de değişim gösterir. Düz tip boru direklerin herhangi bir alanda kullanılması maliyet açısından da eğri boyunlu direklere göre daha uygundur.Spor alanları ve büyük bahçelerde kullanılabilirler. Eğri boyunlu boru direkli çitler ise daha maliyetli ama daha güvenlidirler. Üzerinde kullanılan telin yapısı da ölçüt alındığında bu direkler tırmanılması çok daha zor olan direk çeşitleridir. Aynı zamanda jiletli tellerin de kullanılması ile daha da caydırıcı özelliğe sahiptirler.

Oy Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest