Sultanbeyli Panel Çit

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Çit sistemleri içerisinde en dayanıklı ve en çok tercih edilen ürün panel çit modelleridir. Üretim sırasında malzeme üzerinde bazı bükümler gerçekleştirilir. Bu bükümler sayesinde ürününü dayanıklılığı artar ve daha uzun ömürlü hale gelir. Yağmur, rüzgâr ve kar gibi olumsuz hava koşullarında kesinlikle paslanmaz. Uzun yıllar kullanılabilmesi için mutlaka paslanmayan malzemeden üretilmelidir. Özellikleri sayesinde yıllara bakım ve onarım gerektirmez. Üretim aşaması ve montaj işlemi dâhil olmak üzere çok kısa sürede teslim edilebilir.

Sultanbeyli Panel Çit

Bazı durumlarda müşteriler özel üretim farklı modeller isteyebilir. Bu gibi durumlarda teslimat süresi uzayabilir. Apartmanların bahçelerinde, okul gibi kamu kurumlarının bahçelerinde ve çocuk parklarının çevrelerinde çok sık görebilirsiniz. Çitin kalınlığı ve boy uzunluğu değişir. Montaj için kullanılan profiller kare ve silindir şeklinde iki farklı şekildedir. Profiller dekoratif şekil vermek için de ideal ürünlerdir. Alanın dekorasyonuna uygun şekilde seçim yapılabilir. Sultanbeyli panel çit üreticisi olarak her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kendimize olan güvenimiz müşterilerimizin referanslarından kaynaklanmaktadır. Müşterilerimizin istekleri ve ekibimizin tecrübeleri ile ortaya mükemmel sonuçlar çıkmaktadır.

Sultanbeyli Tel Çit

Tel çit modelleri simetrik yapısı sayesinde bahçelerde şık ve estetik bir görüntü oluşturur. Farklı geometrik şekillere sahiptirler. Tüm zeminlerde kolay montaj imkânı tanır. Montajı doğru yapılırsa sorunsuz kullanım sağlar. Tel çitlerin göz aralıkları kullanım amacına göre farklılık gösterebilir. Tellerin kalınlığı ortalama olarak beş milimetredir. Boy uzunluğu ihtiyaca göre değiştirilebilir. Sultanbeyli tel çit üretici firması olarak tüm ürünlerimiz TSE standartlarına uygun ürünler kullanılarak uygun şekilde üretilmektedir.

Sultanbeyli Tel Çit

Ürünlerimizde deformasyon kesinlikle görülmemektedir. Çit örmedeki temel amaç çevre güvenliğinin sağlanmasıdır. Bu nedenle mukavemet özelliği yüksek olan tel çitler kullanılmalıdır. Aksi halde amacına uygun ürün teslimi yapılamaz. Müşteri memnuniyeti ve güvenliği ile çalıştığımız için üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizin arkasındayız. Ürünlerimiz garantilidir ve sorunsuz kullanım hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimizin can ve mal güvenliğinin bilincinde olan bir firma olduğumuz için her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Sultanbeyli Panel Çit

Bahçe çiti yaptırmaya karar veren kişilerin ilk tercihi panel çittir. Panel çitler uygulandığı her ortama farklı bir hava katacak şekilde üretilmektedir. Uygulanacak alan özelliğine uygun formlarda imal edilebilir. Rekabet ortamını arttığı sektörde kalitesiz ürün temini eden firmalar bulunmaktadır. Piyasa değerinin altında hizmet veren firmalar ile çalışmanız sadece maddi kayıplar yaşamanıza neden olmaktadır. Sultanbeyli panel çit firması olarak garantili ürünler teslim etmekteyiz.

Duvar Üstü Çit Teli

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürünlerimizi incelemek için web sitemizden yardım alabilirsiniz. Sizlerde evinizin ve iş yerlerinizin bahçelerini özel ve güvenli hale getirmek için panel çit ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Yaz mevsiminin yaklaştığı bu günlerde evinizin bahçesinde güneşin tadını güvenle çıkarabilirsiniz. Evinizin bahçesini sevdikleriniz ve çocuklarınız için daha güvenli bir hale getirmek için vakit kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz. Profesyonel hizmet veren firmamızdan memnun kalacağınız panel çit hizmetini ayrıcalıklı şekilde alabilirsiniz.

Sultanbeyli Çim Çit

Normal çit malzemesinden farklı bir ürün kullanılarak üretilen çir modeline çim çit denir. Yeşil renkli ve 3.20 milimetre kalınlığa sahiptir. Genellikle çift taraflı olarak montajı yapılır. Boyutları değişiklik gösterebilir. Kesinlikle zemin için kullanılmamalıdır. Sadece yüzeylerde kullanılmak üzere üretilen en yeni çit modelidir. Genellikle duvar üzerindeki tellere ve panel çit üzerine montajı yapılır. Uygulanacak alanın boyutuna, ürünün markasına ve modeline göre fiyatları değişebilir. Diğer çit modellerine göre en pahalı olan üründür. Genellikle dekoratif amaçlı tercih edilir. Villaların bahçelerine ve çatılarına yapılmaktadır.

Sultanbeyli Çim Çit

Çim çit üzerine farklı dekor ürünleri de asılabilir. Kullanımı avantajlı olduğu için son yıllarda en sık sipariş edilen çit modelleri arasındadır. Son yıllarda iş yerlerinin bahçelerine uygulanmaktadır. Özellikle şehir merkezinde yer alan iş sahalarını ayırmak için tercih edilir. Sultanbeyli çim çit firması olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Çit modelleri ihtiyacınız olduğunda dilediğiniz zaman firmamıza ulaşabilirsiniz.

Duvar Üstü Çit Teli

Duvar üstü çit teli bahçe duvarlarının yüksekliğini dekoratif şekilde yükseltmek isteyen kişilerin tercih ettiği bir durumdur. Bahçe duvarları genellikle iki metre yüksekliğine sahiptir. Günümüzde giderek artan hırsızlık olayları bu duvarların yüksekliğinin artırılmasına neden olmuştur. Duvar yüksekliğini estetik şekilde artırmak için çit teli tercih edilmektedir.

Sultanbeyli Çit

Duvar rengine uygun renklerde ve farklı formlarda teller tercih edilebilir. Duvar üstü tel uygulamaları son derece başarılı ve güvenlidir. Güvenliği sağlarken aynı zamanda estetik ve şık bir görünümde sağlamaktadır. Dış etkilere karşı dayanıklı, hava koşullarından etkilenmeyen ve uygun fiyatlı çit tellerini tercih etmelisiniz. İhtiyaç hissettiğiniz zaman detaylı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Maddi kayıplar yaşayabilirsiniz.

Firmamız bahçe çiti örme işlerinde hizmet veren bir firmadır. Donanımlı teknolojik ürünlerimiz ve eğitimli teknik personelimiz ile her zaman yanınızdayız. İhtiyacınız olanları ve dekorasyon fikirlerinizi bizimle paylaşarak sonucundan memnun olacağınız bir hizmet alabilirsiniz.

Oy Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest