Ümraniye Panel Çit

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Panel çit; sınır belirleyici, estetik bir görünüme sahip ve güvenli tel örgü sistemleridir. Duvar yerine kullanılan ve güvenlik amaçlı kullanılan bu çitler estetik görünümü ile günümüzde en fazla tercih edilen çitlerdir. Uygulandığı zemine göre farklılık gösterirken uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. İlk olarak amacı güvenlik olsa da pek çok amacı vardır. Sınır belirleyici olarak kullanılmasının yanı sıra yabancı insanların uygulanan alana girmesini de engeller. Ümraniye Tel Çit fiyatları konusunda da farklılık gösterse de genel itibariyle uygun fiyatlara sahiptir. Bu nedenle pek çok avantajı ve uygun fiyatları sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Panel Tel Çit Avantajları Nelerdir?

Panel çitler ekonomik sınır belirleyici çitler olması önemli bir avantajıdır. Ayrıca bu panel çitler sayesinde yabancı kişilerin ve kedi, köpek gibi sokak hayvanlarının özel alanlara girmesini engeller. Panel çitlerinin en önemli avantajı güvenlik açısından iyi bir seçenek olmasıdır. Tüm bunların dışında ise kendinizi duvarlar arkasına hapsetmek istemiyorsanız hoş görünümü ile estetik bir görünüm sağlayacaktır. Görüldüğü üzere paneli çitin oldukça fazla avantajı bulunmaktadır.

Ayrıca Ümraniye Çim Çit olarak da farklı şekillerde de uygulanabilir. Genellikle iki buçuk cm aralıklarda ve bir metre yükseklikte olacak şekilde tasarlanır. Ancak uygulanacak alana göre çeşitli ebatlarda ve kalınlıkta olabilir. Bunun için panel çit yaptırma kararı aldıysanız eğer profesyonel bir firma ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Panel Çit Çeşitleri

Toprak zeminlerde uygulanan panel çit, Çim zeminlerde uygulanan panel çit, duvar zeminlerde uygulanan panel çit, kademeli duvar zeminlerde uygulanan panel çit ve beton zeminlerde uygulanan panel çit olarak çeşitleri mevcuttur. Yüksek yapılı binalarda, apartmanlarda ve site girişlerinde ise Duvar Üstü Çit Uygulaması yaptırabilirsiniz. Böylelikle yaşadığınız alan yüksek duvarlar yerine panel çit sayesinde estetik ve güzel bir görünüme kavuşabilir. Aynı zamanda tüm güvenlik unsurlarını yerine getirmiş olursunuz. Bu bilgilerin dışında ise hem uygun güvenlik önlemi almış olursunuz hem de çevreye karşı rahatlıkla sınırlarınızı belirleyebilirsiniz.

Panel çitler uygulama alanına göre toprağa gömme ya da beton dökme suretiyle yapılabilir. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Hem özel alanlarınız için hem de kurumsal alanlar için oldukça iyi bir seçenektir. Duvar üstü çit çeşitleri ile okullarda ya da kamu alanlarında tercih edebilirsiniz. Ayrıca bahçe, arsa, tarla gibi alanlarda da sınır belirleyici olarak işinize oldukça yarayacaktır. Görüldüğü üzere panel çitlerin oldukça fazla uygulama alanı mevcuttur. Estetik görünümü sayesinde de yapıların görüntüsünü bozmayı engeller.

Panel Çit Montajı Nasıl Yapılır?

Panel çit uygulaması farklı zeminlere farklı şekillerde uygulanmaktadır. Montaj çok kolay olmakla birlikte mutlaka uzman bir teknik ekipten destek alınmalıdır. Ümraniye Çit hizmeti veren pek çok firma bulunmaktadır. Ancak bunun için mutlaka sektörde deneyimli ve konu hakkında bilgi sahibi bir firma tercih etmeniz sizin için avantajlı olacaktır. Tüm bu bilgilerin dışında ise panel çitler toprağa gömme ya da alt kısma bir beton dökme şeklinde yapılır. Toprağa gömülerek yapılan montajlarda öncellikle bir çukur açılır ve bu çukura ince bir beton dökülerek çit sistemi buraya oturtturulur.

Bağlama noktasında ise hareketli vida yani takılıp sökülebilen vidalar kullanılır. Bu sayede bu panel çitleri rahatlıkla söküp takabilirsiniz. Duvar üstüne ya da beton zemine uygulanacak panel çitlerde ise dübeller kullanılır.

Panel çit teli Ümraniye de bu konuda sizlere detaylı bilgi verecek pek çok firma hizmet vermektedir. Ancak önemli olan uygun fiyatlı ve bu konuda deneyim sahibi bir firma ile çalışmak sizin için son derece doğru olacaktır. Panel çitler oldukça dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilir. Ayrıca yağmur, güneş gibi doğa olaylarından kolaylıkla etkilenmez. Tüm bunlar panel çitin önemli avantajlarıdır. Bu nedenle de eğer sınır belirlemek ya da güvenlik amaçlı bir tedbir almak istiyorsanız tercihiniz mutlaka panel çitten yana olmalıdır.

Panel Çitin Uygulama Alanları

Panel çitin uygulama alanları oldukça fazladır. İster özel mülk için isterseniz kurumsal alanlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Park, bahçe, arsa, tarla, apartman, site girişleri, okul, iş yeri ya da kamu alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca Panel çit fiyatları Ümraniye için bilgi alabileceğiniz pek çok firma hizmet vermektedir. Toprak zemine, beton zemine, duvar üstüne, kademeli duvar üstüne ve çim zemine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Yaklaşık olarak ise 20 yıllık bir kullanım süresi bulunmaktadır. Yol kenarlarında, güvenliği sağlamak istediğiniz ev, bahçe gibi alanlarda, otoparklarda ve pek çok alanda panel çit uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ümraniye Çim Çit

Panel çit uygulaması günümüzde en çok tercih edilen çit uygulamasıdır. Apartmanlarda ya da sitelerde bulunan küçük çocukların dışarı çıkmasını engellerken diğer taraftan yabancı kimselerin bu alana girmesini engeller. Ayrıca bu mantık tüm okullar çevreleri için de geçerlidir. Çocukları kalın betonların arkasına hapsetmek yerine güzel görünümü ile panel çit uygulaması yaptırmak daha mantıklı olacaktır. Bu nedenle de günümüzde en fazla tercih edilen sistemlerdir. Ümraniye Çit hakkında bilgi almak için bu konuda hizmet veren firmalardan faydalanabilirsiniz.

Panel Çit Fiyatları Hakkında Bilgi

Tel Çit firmaları Ümraniye sizlere farklı seçenekler sunmaktadır. Panel çitlerin fiyatlarını öncelikle kullanılacak ürünün kalitesi belirlemektedir. Diğer taraftan ise uygulanacak alanın genişliği ve uygulanacak zemin ise bu konuda belirleyici olmaktadır. Alınan siparişe bağlı olarak istenilen kalınlıkta ve göz aralıkta yapılmakla birlikte standart olarak 1 metre yükseklikte ve tüm bunların yanı sıra iki buçuk cm genişlikte olmaktadır. Böylelikle yaklaşık olarak iki buçuk metre kareye denk gelmektedir. Tüm bu hususlar fiyat belirleme konusunda belirleyici olmaktadır.

Panel çitler oldukça dayanıklı ürünlerdir. Bu nedenle de uzun yıllar bu ürünleri kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra pek avantajını da sizlere sunmaktadır. Önceleri kalın duvarlar güvenlik amaçlı kullanılmaktayken görüntü açısında pek de hoş olmamaktaydı. Ancak panel çit tüm bu estetik kaygıları ortadan kaldırmakla birlikte oldukça fazla avantajı da sizlerin hizmetine sunmaktadır. Panel çit uygulamaları pek çok zemin için de uygun olmaktadır.

Ekstra bir bakım gerektirmemesi ise size maliyet açısından da kolaylık sağlamaktadır. Uzun yıllar kullanılan panel çitlerin yalnızca belirli ara ile vidalarının sıkılanması gerekmektedir. Bunun dışında ayrıca bir bakıma gerek yoktur.

Oy Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest