Beykoz Panel Çit

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Panel çitler, estetik ve dayanıklı görüntülerinden dolayı pek çok alanda tercih edilir. Hem kaliteli hem de kolay montajı bu ürünleri daha avantajlı hale getirir. Panel çitler içerisinde kullanılan kaliteli malzemeler ile bu ürünlerin ömrünü uzattığı gibi kullanıcılarına uzun yıllar boyu kullanma imkânı sunar. Panel çitler kullanıldıkları alanların güvenliğini sağlar ve insanların, sokak hayvanlarının bahçelere girişini engeller. Panel çitlerin kullanım alanları çok geniş olduğundan dolayı evlerde, iş yerlerinde ve bahçelerde kullanılabilinir. Panel çitler insanların bütçelerini sarsmayan ekonomik tel örgü sistemleridir. Beykoz panel çit sizlere panel çeşit ve modelleri ile hizmet vermektedir.

Beykoz Tel Çit

Artan güvenlik önlemleri ile beraber kullanılan yöntemlerde farklılık gösteriyor. Bu nedenle pek çok yerleşim alanının etrafı tel çit sistemleri ile sarılmaya başladı. Tel çitler ekonomik özellikleri ve kolay örülebilme gibi nedenlerden dolayı kullanılır. Beykoz tel çit istenilen kalite ve boyutlarda tel çit üretimi yapıyor. Firma olarak üretim aşamasında yaptığımız büküm işlemleri ile ürettiğimiz tel çitler darbelere karşı oldukça sağlamdır. Yapılan tel çitler uzman kişiler tarafından montajı yapılarak sizlere teslim ediliyor. Takıldıktan sonra tel çitlere yapılacak herhangi bir bakım hizmetine gerek yoktur. Bu ürünler takıldıkları alanlardan kaldırılıp başka yere de götürülerek yeniden kullanılabilir.

Çim Çit Beykoz

Modern hayatın gelişmesi ve estetik, görünüm gibi özelliklerin önem kazandığı günümüzde kullanılan duvar sistemleri de değişmeye başladı. Yapılan değişiklikler ile beraber çim çit denilen duvarlar hazırlanmaya başladı. Oldukça şık ve gösterişli duran çim çitler bulundukları alanı renk ve görsel açıdan oldukça farklı gösterirler. Simetri duran çim çitler daha çok lüks alanlarda tercih edilir. Bu çitleri daha villalarda, sitelerde, lüks kafe ve restoranlarda görmek mümkündür. Bu güneşe karşı dayanıklı hazırlanan çim çitler kullanıldıkları alanlarda dekoratif amaçlı tercih edilirler. Beykoz çim çit sizlere hazırlayacağı kaliteli ve şık çim çitler ile bulunduğunuz alanlarda daha keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

Bahçe Etrafı Çit

Her evin veya mekânın bir bahçesi bulunur. Bahçeler insanlar için çok önemlidir. Çünkü bu alanlarda insanlar açık havanın keyfini çıkardıkları gibi bahçelere çeşitli bitkilerde ekilir. Bu nedenle bahçelerin dış etkenlere ve sokak hayvanlarına karşı korunması gerekir. Bu noktada sizlerin en büyük yardımcısı bahçe etrafı çit denilen tel örgüler olacaktır. Bu tel örgüler sayesinde bahçe içerisinde bulunan tüm eşyalarınızın güvenliği sağlandığı gibi dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı da korumuş olacaktır. Bahçe etrafı çitleri kolay monte edildikleri gibi uzun ömürlüdürler. Pratik bir kullanım sağladığı gibi istediğiniz ölçülerde hazırlanabilir. Çitlerin sağlam bir şekilde sarılması için belli aralıklarla direklerin toprağa gömülmesi gerekir. Bu şekilde tüm baskılara karşı dirençli bir yapı gösterir.

Bahçe Etrafı Kapatma

Bahçe, etrafını sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanarak kapatmak gerekir. Bahçe etrafı kapatma işlemindeki en büyük etken bahçenin kime ait olduğunu göstermek ve bahçe sınırlarını belirlemektir. Bahçe duvarı kullanılarak bahçe içerisinde daha güvenli bir ortam sağlanmış olacaktır. Bahçe etrafını kapatmada dekoratif panel çit sistemleri tercih edilebilir. Bu çitler ekonomik oldukları gibi sorunsuz bir şekilde bakım gerektirmeden kullanılabilirler. Panel çitlerin hazırlık aşamasında yapılan büküm işleri onları daha dayanıklı hale getirmiştir. Düz zemin alanlara daha kolay monte edilen bu ürünler standart yeşil renkleri ile hoş bir görüntü oluşturmanın yanında doğayla uyum sağlarlar.

Duvar Üstü Panel Çit

Bahçe duvarları beton malzemeler kullanılarak hazırlanabilir. Fakat bazen bu betonlar çok yüksek yapılmadığı için kalan kısımlar panel çit denilen simetri tel örgüler kullanılır. Bu şekilde yapılan duvarlar hem sağlam olurlar hem de görüntü itibari ile modern dururlar. Duvar üstü panel çit noktasında kaliteli firmalar ile iş birliği yapmak gerekir. Çünkü kullanılan malzemenin kalitesi aynı zamanda uzun süre dayanıklılık anlamına gelir. Bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz. Sizlere her noktada verimli bir şekilde yardımcı olacaktır. Bahçe duvarı kapatma aynı zamanda güvenlik önlemlerinin de en üst safhaya çekilmesi anlamına gelir. Hazırlanan panel çitler bahçe duvarı ölçüsünde hazırlanır ve ayak denilen kısımlar önce monte edilir. Ardından da panellerin içerisine girecek kısımları takılır. İstediğiniz tüm panel çit sistemleri ve çeşitlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Oy Ver
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest