Maltepe Panel Çit

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Panel çitler son zamanlarda en çok kullanılan güvenlik sistemleri arasında yer alır. Bu yapılar birbirine sıkı bir şekilde geçirilerek hazırlanan tel örgü sistemleridir. İçeriğinde kullanılan kaliteli malzeme ve istenilen dekoratif görüntünün verildiği bu yapılar sınırları belirlemek için kullanılır.

maltepe panel çit

Bu nedenle bahçelerde, yol kenarlarında, deniz kenarlarında, sanayi bölgelerinde, askeri personellerin kaldığı bölgelerde, villa, site ve apartman önlerinde ve daha birçok noktada kullanılan bu yapılar tercih edilirler. Panel çitler kaliteli bir koruma özelliği taşır. Dışarıdan gelebilecek tüm tehlikelere kaşı kullanıldığı alanlarda korur. Maltepe panel çit hazırladığı kaliteli ürünlerin montajını da başarılı bir şekilde yerine getiriyor.

Maltepe Tel Çit

Tel çit sistemleri daha çok kullanılan bahçe, tarla gibi alanlarda sınırları belirlemek için kullanılır. Tel çit çit sistemleri hazırlanırken kullanılan kalın beton ve boru direkler yardımıyla monte edilirler. Maltepe tel çit hazırladığı kaliteli tel çitler ile istediğiniz her alanın etrafını başarılı bir şekilde sarıyor. Çünkü bu yapıları sağlam malzeme kullanarak monte ediyoruz. Öncelikle açılan derin çukurlara direkler monte edilir ardından ise bu sağlam yerleştirilen direklerin etrafına tel çitler sarılarak kullanılmak istenen tüm alanda aynı işlem yapılarak sarılır. Kullanımı kolay ve maliyeti az olan bu sistemleri isteyen tüm müşterilerimize sunuyoruz.

Tel örgü çit maltepe

Maltepe Çim Çit

Yeşil rengini seven doğaseverler için hazırlanan çim çitler kullanıldığı mekânlara simetri bir sistem ile oluşturulmuş görsel bir alan yaratır. Bu sistemde yaşam alanlarının etrafı beton bloklar yerine daha estetik ve modern bir görüntü oluşturan çim çitler kullanılarak hazırlanır. Maltepe çim çit sizlere istediğiniz uzunlukta çim çitler hazırlayarak bu yapıların monte işlemlerini uzman ekipler tarafından gerçekleştiriyor.

Hazırladığımız tel çitler arkasında keyifli bir şekilde oturabilir güneşin zararlı ışınlarından korunmuş olursunuz. Çünkü bu sistemler güneşe karşı dayanıklı olarak imal edilirler. Çim çitler daha çok lüks alanlarda kullanılan yapılardır. Buralar villa bahçeleri, siteler, kolej bahçeleri, lüks restoran ve kafelerin etrafında müşteri çekmek için kullanılan estetik yapılardır.

maltepe Tel çit

Maltepe Çit

Çit sistemler ile belirlemek istenen sınır ve alanların sınırları çekilir. Sınırları belirlemede kullanılan bu çit sistemleri diğer güvenlik sistemlerine göre daha uygun fiyatlar ile elde edilir. Ayrıca bu çitlerin bir diğer özellikleri ise istenilen alana kolayca taşınabilme özelliğine sahipler. Hemen her bahçe ve tarlada kullanılan çit sistemlerini hazırlayan Maltepe çit müşterilerine kaliteli ürünler hazırlayarak hizmet veriyor. Hazırlanan çitler sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanılarak monte ediliyor. Çitler kullanışlı ürünler olduğu için yapısı gereği boya ihtiyaçları bulunmaz. Firmamızın üretimi yaptığı çitlerin paslanma ve boya dökme özellikleri yoktur. Bu nedenle rahat bir şekilde kullanılabilir.

Tel Örgü Çit Maltepe

Tel örgü çit sistemleri firmamız tarafından üretilerek sizlerin belirlediği alanlarda başarılı bir şekilde uygulanır. Tel örgüler kullanılacağı alanların uzunluğu kadar hazırlanır. Daha sonra hazırlanan tel örgü çitler istenilen alanlara monte edilir. Sık bir şekilde hazırlanan örgülerden küçük kemirgen hayvanların geçişi engellendiği gibi sokak hayvanlarının girişi de engellenmiş olur. Tel örgü çit Maltepe müşterilerine hazırladığı bu güvenlik sistemlerini uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmalarını sağlayacak beton direkler kullanılarak monte işlemleri yapılır. Bu sistem tel örgülerin bozulmadan sağlam bir şekilde durmalarını sağlar. Kaliteli hizmet isteyen tüm müşterilerimizi bekleriz. Tel örgü çit seçenekleri ile onlara en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

maltepe çit

Bahçe Etrafı Tel Çit Fiyatları

Bahçe etrafları daha çok tel örgüler çevrilerek kullanılır. Tel örgüler dekoratif modeller verilerek hazırlandığı için görüntüye önem veren kişilerin çoğu bu sistemi tercih ederler. Bu başarılı sınır belirleme sistemleri ile sınırlarınızı korumuş olanın yanında dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı da korumuş olacaksınız.

Bahçe etrafı tel çit fiyatları oldukça uygun seçeneklerle insanlara sunulur. Tel çitler yapım aşamasında fazla bir maliyet gerektirmediği için fiyatları da her bütçeye hitap edecek özelliktedir. Fiyatları ise metre cinsinden hesaplandığı için kaç metre kullanılacaksa ona göre toplu bir fiyat ortaya çıkar. Fiyatlar konusunda firmamız tüm müşterilerine kolaylıklar sağlıyor.

Maltepe çim çit

Jiletli Bahçe Teli Fiyatları

Bahçe güvenliğini sağlamada son zamanlarda daha etkili sonuçlar veren jiletli bahçe telleri kullanılır. Bu bahçe telleri dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı özel bir güvenlik sağlar. Telin etrafında bulunan jilet gibi keskin uzantıları özellikle hırsızlık yapmak isteyenlerin kötü amaçlarını engellemiş olacaktır. Bu tel sistemleri daha çok sanayi tesislerinde bulunan pahalı malzemelerin korunmasında, askeri alanlarda, lüks site ve villaların bahçelerinde kullanılır.

Jiletli bahçe teli fiyatları kullanılacak alanların uzunlukları belirlendikten sonra ona göre bir fiyat listesi çıkarılır. Jiletli teller metre üzerinden hesaplanır. Jiletli bahçe telleri panel çitler üzerine monte edildiği gibi beton duvarlar üzerine de monte edilebilir. Dışarıdan bakıldığında telin etrafındaki keskin yapılar görüntüsü itibari ile etkin bir caydırıcılığı bulunur. Bu tel örgü sistemlerinden yararlanmak isteyen herkesi firmamıza bekleriz.

Oy Ver
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest