Pendik Panel Çit

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Geçmişten günümüze gelen çit sistemleri günümüzde modern hayatla beraber daha estetik bir görünüme sahip olmuşlardır. Panel çitler de eskiden kullanılan çit sistemlerinin daha geliştirilmiş halidir. Teknolojik gelişmelerin yaşanması ile beraber panel çitlerin içeriğinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve dayanıklılıkları değişmiştir. Bu tel örgü sistemleri daha çok sınırları belirlemek ve dışarıdan gelebilecek tüm olumsuzluklara karşı güçlü bir koruma özelliği gösterir.

Düzgün bir şekilde birbirine sabitlenmiş bu tel örgüler çevre güvenliğini sağlamada önemli bir role sahiptir. Birbirine profiller yardımıyla bağlanan paneller güçlü bir koruma sağladığı gibi dayanıklı malzemelerdir. Pendik panel çit yaşam alanlarınızın daha şık ve estetik güvenlik önlemleri için sizlerin yanındadır.

Pendik Tel Çit

Pendik Tel Çit

Tel çitler köklü bir geçmişe sahip olduklarından her dönem kolay bir kullanım özelliği ile kullanılmaya devam etmiştir. Tel çitler istenilen özellikte tasarlanıp hazırlanabilir. Tel çitler kullanım alanı olarak bahçelerde, tarlalarda, futbol sahalarında, sanayi bölgelerinde kullanılan korkuluk sistemleridir. Pendik tel çit hazırladığı sağlam ve dayanıklı tel çitler ile sizlere bakım gerektirmeyecek özellikte üretimler yapmıştır.

Tel çitler her türlü olumsuz hava koşuluna ve dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı dirençli yapıdadır. Tel çitler firmamız tarafından sizlerin belirlediği uzunluk ve yüksekliklerde hazırlanıp tasarlanabilir. Tel çitler ekonomik yapıları nedeniyle tercih edilen kullanışlı ürünlerdir. Kullanıldıkları alanlarda görevleri biten tel çitleri başka alanlara taşıyıp buralarda yeniden monte etmek son derece kolay bir işlemdir.

Pendik Tel Çit Firmaları

Pendik Bahçe Çit

Bahçelerin etrafını korumak için kimi insanlar beton duvarlar örerler. Bu şekilde yapılan güvenlik önlemleri oldukça masraflı olabiliyor. Bu duvar örme sistemleri yerine bahçe çitleri kullanmak daha ekonomiktir. Pendik bahçe çit ürettiği çit sistemleri ile müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine en iyi şekilde cevap veriyor. Özellikle bahçe içlerinde meyve ağaçlarının ve sebzelerin olması bu noktaların güvenliğinin alınmasını zorunlu kılıyor.

Burada bulunan meyve ve sebzelere hem sokak hayvanlarından hem de kemirgen hayvanların olumsuz etkilerinden çitler yardımıyla korunmuş olacaktır. Çitler sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılarak imal edildikleri için bu ürünler dayanıklı aperatif parçalar kullanılarak monte işlemleri gerçekleşir.

Pendik Çit

Pendik Çit

Çit sistemleri her dönem köylerde, şehirlerde görülen güvenlik sistemleridir. Eskiden evlerin ve ekilen alanların etrafı tahta çitler kullanılarak çevrilirdi. Şimdilerde ise daha dayanıklı ve dirençli çitler yapılmaya başlandı. Çitler kullanıldıkları alanlarda sınır belirlemek ve olumsuz etkenlere karşı büyük bir koruma özelliği gösterir.

Pendik çit, çit ihtiyacı olan tüm Pendik halkının ve yakın çevrelerin çit ihtiyaçlarını karşılamak için günün her saati sizlere hizmet veriyor. Üretimini yaptığımız tüm çitlerin montajlarını da başarılı bir şekilde yapıyoruz. Yaşanabilecek herhangi bir sorun karşısında müşterilerimizin yanındayız. Kaliteli hizmetten ödün vermeyen firmamız İstanbul ve yakın illere çit hizmetleri veriyor. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek çitler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pendik Bahçe Çit

Çim Çit Pendik

Çim çitler son zamanlarda güzel ve estetik bir görüntü elde etmek isteyen tüm insanlara hitap edecek özellikte tasarlanmıştır. Özellikle güzel bir görüntü elde etmek ve modern bir hava oluşturulmak istenen mekânlarda çim çitler iyi bir seçenektir. Çim çit Pendik müşterilerin özel talepleri doğrultusunda hazırladığı dekoratif çim çitler ile sizlere kaliteli hizmetler sunuyor. Bulunduğunuz yaşam alanlarınızın çim çit sistemleri ile hazırlanması sizlere yeşil bir doğa ortamı sunacaktır. Yeşil severlerin kesinlikle yaptırması gereken çim çitler özel yapım ürünlerdir. Güneşe ve olumsuz hava koşullarına karşı son derece dayanıklıdır.

Örgü Tel Çit Pendik

Sınırların kime ait olduğunu belirlemede kullanılan örgü tel çitler sağlam yapıları ile çokça tercih edilirler. Örgü tel çitler galvaniz denilen sıcak tel geçirme yöntemi ile yapılan örgü teller sağlam bir yapıda üretilirler. Bu galvanizli yapısından dolayı örgü tellerde herhangi bir bozulma görülmediği gibi paslanma yapmaz ve boya gerektirmeyen tellerdir.

Örgü Tel Çit Pendik

Örgü tel çit Pendik ürünlerini hazırlarken kullandığı galvaniz maddesi ile sizlere kaliteli ürünler sunuyor. Örgü tel çitler kullanılacakları alanlara monte edilirken sağlam boru direkleri veya beton direkler kullanılarak monte edilirler. Böylece dışarıdan ne kadar güçlü darbeler alsalar dahi bozulmayan yapıları bulunur. Tel örgü çitler ile bahçe ve tarlalarda ekilen ürünlerin zarar görmesi de engellenir. Tüm tel örgü çeşit ve modelleri ile firma olarak hizmet veriyoruz.

Bahçe Etrafına Tel Örgü Fiyatları

Bahçelerde ekilen meyve ağaçları ve sebzeler için tel örgüler kullanılır. Bunun dışında bahçeler insanların da vakit geçirdikleri yerler olduğundan dolayı bu alanlarının sınırlarının belirlenmesi gerekir. Yabancı insanların girmesi engellendiği gibi başıboş sokak hayvanlarının da bu alanlara girmesi engellenir. Bahçe etrafına çekilen tel örgüler kaliteli tel örgü üretimi yapan firmalardan alınır. Bizlerde alanında başarılı ve üretken yapımızla tel örgü hizmetleri sunuyoruz.

Bahçe etrafına çekilen tel örgü fiyatları metre üzerinden hesaplanarak belirlenir. Buna bağlı olarak alınacak tel örgülerin uzunlukları belirlendikten sonra kaç metre kullanılacaksa ona göre bir fiyat çıkarılır. Bu güvenlik sistemleri uygun fiyatları ile kullanacak kişilerin bütçelerini sarsmayan fiyatlarla satışları yapılır.

Dikenli Bahçe Teli
Dikenli Bahçe Teli

Bahçe telleri bahçelerin güvenliğini sağlamanın yanında bahçeye zarar vermek isteyen kişilerin ve hayvanlarında bu amaçlarını ortadan kaldırır. Bahçe telleri içerisinde en etkili olanı dikenli tellerdir. Bu teller yapısı itibari ile içeriye girmek isteyen canlıların vücuduna batması sonucu caydırıcılığı yüksek olan teller arasında yer alır. Dikenli bahçe telleri büyük bir işleve sahip olduklarından dolayı birçok ev, iş yeri, okul, askeri ve sanayi bölgesi gibi alanlarla çiftçilerin ekim yaptıkları alanlarda kullanılır.

Dikenli bahçe teli alanında uzman firmamızdan temin edebilirsiniz. Çünkü kaliteli yapılan işler kullanıcılarına uzun yıllar kullanma olanağı verir. Bu ürünler dayanıklı galvaniz madde kullanıldığı için paslanmazlar. Dikenli bahçe telleri için bizi arayabilirsiniz.

Pendik Tel Çit Firmaları

Tel çitler kolay monte edildikleri gibi geniş bir ürün çeşidi yelpazesine de sahipler. Tel çitler daha çok şahıslara ait olan arazilerin sınırlarını belirlemek ve bu arazilerin güvenlik önlemlerini almada kullanılan birbirine geçirilmiş tel örgü sistemleridir. Pendik tel çit firmaları müşterilerin talepleri doğrultusunda hizmet veren firmalardır. Pendik ve yakın tüm ilçelere istenilen uzunluklarda tel çit sistemleri hazırlanır. Tel çit firmaları alanında yetkili çalışanları ve kaliteli işçilikli ürünleri ile müşterilerin memnuniyeti için büyük çaba harcıyor.

Oy Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest