Sancaktepe Panel Çit

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Panellerin birbirine profil kullanılarak bağlanması ile oluşturulan çit modeline panel çit denir. Sancaktepe panel çit üretiminde aranan bölgelerden birisidir. Panel çit modellerinin montajı son derece kolaydır. Ev ve iş yerlerinin bahçelerini sokak hayvanlarından ve yabancı insanların izinsiz girmesinden korumak amacı ile tercih edilmektedir. Bahçe dekorasyonuna önem veren ve estetik kaygı duyan kişiler için farklı renk ve formlarda üretimi yapılabilir. Son yıllarda en çok tercih edilen çit modellerindendir.

Çim, toprak ve beton gibi tüm zeminlerin üzerinde güvenle yapılabilir. İstenildiği takdirde bahçe duvarı üzerine de montajı yapılır. Üretiminde kullanılan malzeme sayesinde kötü hava koşullarına dayanıklıdır. Uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilir. Panel çitler galvaniz tel kullanılarak üretilir ve elektrostatik fırın ile boyanarak dayanıklı hale getirilir. Donanımlı teknik ekibimiz tarafından üretilen kaliteli malzemeler hizmetinize hazırdır.

Sancaktepe Çit

Sancaktepe Tel Çit

Tel çit kullanımı çok uzun yıllara dayanmaktadır. Özellikle bahçelerin hayvanlardan korunması amacı ile üretilmiştir. Günümüzde artan hırsızlık olaylarına karşı evlerin ve iş yerlerinin güvenliğinde tercih edilmektedir. Portatif ve dökme zeminlerin üzerine montajı kolaylıkla yapılır. Tel çit montajında çelik dübeller kullanılır. Kullanılan bu çelikler sayesinde ürünün dayanıklılığı artırılır. Tel kalınlığı 4 milimetre ile 6 milimetre arasında değişiklik göstermektedir.

Genellikle uzunluğu üç metreyi aşmamaktadır. Villaların çevresinde, site alanlarında, fabrika kenarlarında, park ve bahçelerde kullanılmaktadır. Sancaktepe tel çit hizmeti alınabilecek bölgelerden birisidir. Firmamız uzun yıllardır müşterilerine kaliteli ve güvenilir ürün teslimi yapmaktadır.

Sancaktepe Tel Çit

Sancaktepe Çim Çit

Özel PVC maddesi kullanarak güneş ve yağmur gibi olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olan çit modellerine çim çit denir. Genel olarak bilinene en büyük yanlış halı ve plastik malzemeden üretiminin yapıldığıdır. Üretimde bu malzemeler kesinlikle kullanılmamaktadır. İş yerlerinin, evlerin ve sosyal yaşam alanlarının bahçelerinde çok sık kullanılan modellerdir. Renkleri kesinlikle solmaz ve dört mevsim sorunsuz şekilde kullanılır.

Tercih edilmesinin en önemli nedeni kazandırdığı estetik görünümdür. Doğaya herhangi bir zararı yoktur. Montaj işlemi çok kısa sürmektedir. İstediğiniz takdirde kendiniz monte edebilirsiniz. Firmamızın tecrübeli teknik ekibi tarafından da aynı gün içerisinde güvenle montajı yapılabilir. Firmamız Sancaktepe çim çit üretiminde her zaman tercih edebileceğiniz köklü ve profesyonel bir firmadır.

Sancaktepe Çimli Çit

Sancaktepe Çimli Çit

Çim çit son yıllarda bahçe dekorasyonunda ve dış mekân dekorasyonunda aranan en önemli ürünlerden biri haline gelmiştir. Estetik ve hoş bir görüntü sağlamasının yanında ortamın temiz ve düzenli olmasını da sağlamaktadır. Sancaktepe çimli çit üretiminde sektörde tanınmış bir firmayız. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı modellerin üretimini yapmaktayız.

Çöp konteyneri, istinat duvarı ve çatı kaplama işlemleri için de tercih edilebilen mükemmel bir üründür. Bahçede görüntü kirliliğine neden olan her türlü alanı bu ürün yardımı ile kaplayabilirsiniz. Malzemesi itibari ile kesinlikle yanmaz. Çitin yerleştirileceği alan büyük ise mutlaka eğitimli teknik personelden destek alınmalıdır.

Sancaktepe Panel Çit

Sancaktepede Tel Çit

Sancaktepe’ de tel çit üretimi ve montajı yapan firmamız yıllardır müşterileri tarafından tercih edilen bir firmadır. Firmamız tel çit işlemlerini kısa sürede tamamlamaktadır. Çit ile çevirmek istediğiniz mekânı analiz ederek en doğru ölçüyü alıyoruz. Almış olduğumuz ölçülere uygun sizlerin seçtiği tel çit modeli ile aynı gün bahçenizi çevreliyoruz. Tellerin kalınlığı ve göz açıklığı belirli bir boyutun üzerine çıkmamaktadır. Adres değişikliği durumlarında örülen çit sökülerek yeni adrese monte edilebilir. Avantajlı alışveriş yapmak için hem üretim hem de montaj hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sancaktepe Çim Çit

Sancaktepe Çit

Çit kullanımı günümüzde çok sık tercih edilmektedir. Çevre güvenliğinin sağlanması, dekoratif görüntü oluşturmak ve kişilere özel alanların kamudan ayrılması amacı ile tercih edilmektedir. Sancaktepe çit üretiminin yapıldığı ilçelerden birisidir. Ürüne olan talebin artması farklı firmaların sektöre girmesine neden olmaktadır. Ancak kaliteli ürün kullanılmadan üretilen ve profesyonel olmayan kişiler tarafından monte edilen çitler beklenen hizmetleri size sunmaz.

Bu nedenle bahçenizi çit ile çevirmek istediğinizde profesyonel hizmet veren firmaları araştırmalısınız. Kaliteli ürün ve profesyonel montaj hizmeti veren firmalar tercihiniz olmalıdır. Çit uzun yıllar kullanılan bir üründür. Bu nedenle fiyat ve performans karşılaştırılması mutlaka yapılmalıdır.

Sancaktepe Çit Sistemleri

Sancaktepe Çit Sistemleri

Sancaktepe çit sistemleri teknolojinin ilerlemesi ile geliştirilmiş sistemlerdir. Son yıllarda üretilen çit sistemleri bakım gerektirmez, kolay kolay aşınmaz, renkleri solmaz ve uzun yıllar güvenle kullanılır. Çit sistemlerinin ömrünü belirleyen iki etken vardır. İlk etken üretiminde kullanılan ham madde malzemesidir. Mutlaka dayanıklı galvaniz malzeme ile üretim yapılmalıdır.

İkinci etken ise doğru montaj ve montaj ürünleridir. Çelik malzemeden yapılan sabitleyiciler tercih edilmelidir. Telin gerginliği tam ayarında olmalıdır. Standart sistemlerin rengi yeşildir. Ancak müşterilerin talepleri doğrultusunda farklı renkler yapılabilir. Çit sistemlerinin fiyatları hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sormak için bizlere ulaşabilirsiniz. Günün her saatinden iletişim numaralarımız ile arayabilirsiniz.

Behçe Etrafına Tel Örgü Nasıl Çekilir
Bahçe Etrafına Tel Örgü Nasıl Çekilir?

Bahçe etrafına tel örgü nasıl çekilir sorusu son yıllarda en sık sorulan sorulardan birisidir. Bunun nedeni bahçe dekorasyonuna olan ilginin artmasıdır. Tel örgü üretici firması olarak bu sorunuzu en doğru şekilde cevaplayalım. İlk önce bahçenin ölçüsü alınır ve bu ölçülerde tel örgü temin edilir. Zemin detaylı bir şekilde temizlenir. Tel örgünün sabitlenmesi için yaklaşık iki metre aralıklar ile çelik direkler dikilir. Dikilen bu direkler üzerine yine çelikten dübeller ile örgü sabitlenir.

Bu sırada örgü gerginliği doğru ayarlanmalıdır. Aksi halde potluk oluşur ve istenen estetik görüntü yakalanamaz. Bu işlem bahçenin etrafı tamamen kapanıncaya kadar devam ettirilir. Beklediğiniz görüntünün oluşması için profesyonel firmalardan hizmet almanızı tavsiye ederiz.

Oy Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest