Şile Panel Çit

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Sağlam kaynak yapısı, yapımında kullanılan malzemeler ve ekstra büküm kullanılarak üretilen çit modeline panel çit denir. Bu çitin dayanıklılığı tamamen malzemesine ve büküm kat sayısına dayanmaktadır. Bu ürün yüksek korozyon direncine sahip olarak üretilmektedir. Montajı sırasında kullanılan ekstra araçlar sayesinde her türlü özellikteki zemine kolaylıkla monte edilebilir. Montajı sırasında kullanılan profiller kelepçe sistemi ile desteklenerek ortak bir ağırlık merkezinden kurtulmuş olur. Bu sayede sistemin dayanıklılığı artırılmaktadır.

Ürünün çok sık tercih edilmesinin altında yatan neden de sahip olduğu bu özelliklerdir. Şile panel çit firması olarak müşterilerimizin istedikleri modelleri en güvenilir hali ile sunuyoruz. Çit kullanmaktaki amacınıza yönelik ürünler üretmekteyiz. Hazır profillerimizi kullanabileceğiniz gibi dekorasyonunuza uygun modellerde üretmekteyiz. Bahçelerinizi güvenli hale getirmek ve aynı zaman şık bahçe tasarımı yaptırmak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Şile Tel Çit Firmaları

Şile Tel Çit

Şile tel çit kullanımının yaygın olarak görüldüğü yerlerden birisidir. Müstakil evleri çevreden ayırmak ve evlerin bahçelerini özel alanlar haline getirmek için tel çitler tercih edilir. Tel çit üretimi uzun yıllardan beri yapılmaktadır. Ancak teknolojinin ilerlemesi ve üretimde yeni tekniklerin geliştirilmesi çit modellerinin değişmesine ve sayısının artmasına imkân tanımıştır.

Çit kullanımının temel amacı güvenliği sağlamak olsa da günümüzde estetik kaygı ön planda tutulmaktadır. Sizlerde bahçenizin dekorasyonunda şık tel çit modellerini kullanmak istiyorsanız firmamızın üretmiş olduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Her türlü dekorasyona rahatça uyum sağlayacak renk ve modelde çitler üretmekteyiz. Dilediğiniz zaman katalogumuz üzerinden modellerimizi değerlendirebilirsiniz.

Şile Panel Çit Fiyatları

Şile Panel Çit Fiyatları

Şile panel çit fiyatları, uygulanacak alanın boyutu, çitin modeli, üretici markanın fiyat değerlendirmesi, çit takımı ve üretiminde kullanılan malzemenin yapısına göre değişiklikler göstermektedir. Kaliteli ürün kullanılarak imal edilen çit modellerinin maliyeti yüksek olacağı için satış fiyatları da çok düşük olmaz. Bu nedenle piyasa değerinin altında ürün satarak kaliteli ürün sattığını söyleyen firmalara itibar etmeyiniz. Firmalar ile görüşerek fiyat politikaları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ancak en doğru fiyat teklifi çit uygulamasının yapılacağı alanın analizinden sonra verilebilir.

Şile Tel Çit

Şile Çit

Çit kullanımı hayati ve estetik nedenlere dayanmaktadır. Toprak zemin ve kademeli zemin başta olmak üzere her türlü zemin üzerine yapılabilir. Şile çit kullanımının çok yaygın olduğu bölgelerden birisidir. Özellikle kişiye özel villalarda mutlaka farklı çit modelleri karşınıza çıkar. Kemirgenlerin bahçelere zarar vermesini engellemek, yabancı insanların rahatça size ait olan bahçelere girmesini önlemek ve sokak köpeği gibi hayvanların girmesini engellemek için çit modelleri tercih edilebilir. Çit kullanma nedeniniz ne olursa olsun uzun yıllar kullanacağınız ürünler almanızı tavsiye ediyoruz. Çitler montaj yapıldığı yerden sökülerek farklı bir yere monte edilebilir. Uzun yıllar darbe almadan kullanılabilir. Bu nedenle profesyonel hizmet veren firmalar ilk tercihiniz olmalıdır.

Şile Panel Çit

Duvar Üstü Çit Fiyatları

Duvar üstü çit fiyatları belirlenirken, uygulanacak olan alanın zemin yapısı, ürün modeli, çitin boyu ve kaç metre çit kullanılacağı dikkate alınır. Zemin yapısı montaj işlemini tamamen değiştirebilen bir durumdur. Mermer malzemeden yapılan duvar ile beton malzemeden örülen duvar yapıları farklıdır. Beton zemine mutlaka çelik malzeme kullanılarak montaj işlemi gerçekleştirilir. Bu zeminler için farklı montaj araçları kullanılmaktadır. Bu nedenle fiyatlarında farklılık görülür.

Ürün almadan önce malzeme kalitesini, fiyat performans karşılaştırmasını ve ürün ömrünü sorgulamalısınız. Ucuz ürünler alarak kısa sürede tekrar ürün almak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle fiyatın ucuz olmasına aldanmayınız.

Şile Çit

Şile Tel Çit Firmaları

Şile tel çit firmaları tüm İstanbul bölgesine hizmet veren profesyonel firmalardır. Şile bölgesi özellikle bahçeli evleri ve doğa harikaları ile tanınmaktadır. Bahçelerinize yaptırmak istediğiniz çitler de bu doğa harikasını korumak amacı ile uygulanmalıdır. Firmamız tarafından üretilen doğa dostu ve çevre ile uyum sağlayan çit modellerini tercih edebilirsiniz. Bulunduğu çevrenin fiziki şartlarına ve görüntüsüne uygun modeller kullanarak uyum sağlamak adına çok önemlidir.

İnce detaylar düşünülerek ve kaliteli ürünler kullanılarak uzun ömürlü çit modelleri üretilmektedir. Hizmet almak için firma tercihi yaparken acele davranmadan Araştırma yaparak karar vermenizi tavsiye ederiz. Müşterilerini dinleyen ve ihtiyaçlarına cevap verebilen profesyonel firmalardan hizmet almak maddi manevi kazançlar sağlayacaktır.

Oy Ver
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest