Üsküdar Panel Çit

0506 704 13 29 / 0216 378 76 44

Panel çit son derece dekoratif, sınır belirleyici ve çevre güvenliğini sağlayan bir tel örgü çit sistemidir. Yaptırmak istediğiniz mekânı duvarlar örmek yerine bu panel çitler tercih etmeniz oldukça dekoratif ve şık olacaktır. Böylelikle hem çevreden gelebilecek tehlikelere karşı önlem olacak hem de şık görüntüsü ile güzel bir görüntü oluşturacaktır. Genellikle bir metre yükseklikte ve 2,5 m genişliğinde olmaktadır.

Kuzguncuk Panel Çit için ise istenilen yükseklikte ve genişlikte panel çit tercih edebilirsiniz. Panel çitlerin pek uygulama alanı bulunmaktadır. Bunun için ise uygulanacak alanın zemini oldukça önem taşımaktadır. Örneğin; çim zemin üzerine uygulanacak panel çit ile beton zemin arasına uygulanacak çitler için farklı montaj yöntemi tercih edilmektedir.

Bahçe Çit Çeşitleri

Panel çit farklı zeminler için uygulanabilir. Bunlar;

 • Çim üzerine uygulanan panel çit; Park, bahçe gibi alanlar için uygun olmaktadır.
 • Toprak zeminler üzerine yapılan panel çit; çit aralıkları öncelikle kısa tutulur ve çukur açılır daha sonra ise açılan çukurlara beton atılır ve paneller betonun üzerine monte edilir.
 • Duvar Üstü Çit Uygulaması; Genellikle apartman duvarlarının üzerine ya da iş yeri duvarlarının üzerine uygulanır.
 • Beton zeminlerde uygulanan panel çit; bu panel çeşidi beton zeminler için uygulanır.
 • Kademeli duvarlarda uygulanan panel çit; panel çit kademeli duvarlar üzerine de uygulanarak şık bir görüntü verebilir.

Panel çitler oldukça sağlam ve dayanıklı çitlerdir. İsteğe bağlı olarak istenilen aralıklarda ve kalınlıkta olabilir. Bunun için profesyonel bir hizmet almak sizin için avantajlı olacaktır. Görüntü olarak dekoratif ve estetik olmakla birlikte uygun fiyatlar ile tüketicinin hizmetine sunulur. Bunun dışında ise kolay kolay paslanmaz oluşu ile pek çok kişi ve işletme tarafından da tercih edilmektedir.

Panel Çit Kullanım Alanları Nelerdir?

Panel çitler pek çok alanda kullanılır. Bahçelerde, arsalarda, tarlalarda, müstakil evlerde, apartman ve sitelerde, iş yerlerinde ya da okullarda olmak üzere pek çok alanda kullanılır. Duvarlar yerine panel çitler daha estetik olacaktır. Ayrıca yüksek güvenlik amacı ile de jiletli çit teli tercih edebilirsiniz. Belirli yüksekli ve kalınlıkta olmakla birlikte uygun fiyatları ile de tercih edilme nedenidir. Tüm bu avantajlarının yanı sıra montajı da oldukça kolaydır. Montajının kolaylığı ile birlikte hızlı uygulanabilir olması zaman açısından da avantajlı olmaktadır.

Üsküdar Panel Çit için profesyonel firmalar ile görüşerek uygun fiyatlar elde edebilirsiniz. Bu sayede uygulamak istediğiniz mekâna rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İster gerçek kişi olsun ister bir işletme olsun dilediğiniz yükseklikte ve kalınlıkta sipariş verebilirsiniz. Montajı ise kolay olması sayesinde de rahatlıkla uygulanabilir.

Duvar Üstü Çit

Panel Çit Montajı Nasıl Olmalıdır?

Panel çit sistemi montajı kolay olmakla birlikte toprağa gömerek ya da beton alanlar dökülmek suretiyle gerçekleştirilmektedir. Eğer toprak ya da çim zemine uygulanacaksa bir çukur açılır ve o alana beton dökülür. Daha sonra ise paneller montaj edilir. İsteğe bağlı olarak da sökülüp takılabilen vidalar ile tutturulur. Bu sayede kolaylıkla sökme işlemi gerçekleştirilir.

Çim Çit Üsküdar tercihiniz için ise aynı süreçler takip edilir. Beton zeminlerde ise dübeller kullanılır. Hem dayanıklı hem de sağlam olması nedeniyle de uzun yıllar kullanılabilir. Görüldüğü üzere panel çitin pek çok yönden avantajı bulunmaktadır. Dekoratif olması, dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilmesi ve kolay montajı ile de günümüzde oldukça tercih edilmektedir.

Duvar Üstü Çit Uygulaması
Panel Çitler Neden Tercih Edilir?

Panel çitler ve Duvar üstü çit diğer güvenlik uygulamalarına göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Sadece kişisel alanlar için değil kurumsal alanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dilerseniz bir okul için dilerseniz bahçeniz için kullanabilirsiniz. Toprak zemin üstüne, duvar üstü, beton zemine ve çim zemin üzerine uygulanabilmektedir. Bunların dışında ise özel alanlara yabancıların girmesini engeller ve kemirgenler olsun sokak hayvanları olsun bu alanlara rahatlıkla giremez. Ayrıca dekoratif ve şık görünümü ile sizleri rahatsız etmemektedir.

Tüm bu bilgilerin dışında ise sınır belirleyici olarak kullanılmaktadır. Böylelikle de yaşayacağınız sıkıntılar da ortadan kalmaktadır. Eğer panel çit uygulaması yaptırmak istiyorsanız bunun için bu sektörde tecrübeli olan firmalardan bilgi alabilirsiniz. Fiyatlar kullanılacak alana göre de farklılık göstermektedir.

Oy Ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Fiyatları

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest