Güvenlik

Gizlilik ve güvenlik sağlayan çitler; çiçeklerinizi, bitkilerinizi ve kişisel yaşam alanınızı korur. Bahçe çitleri seçenekleri sadece bahçeyi sınırlamak için değil, aynı zamanda çiçek kümelerini sarmak için de kullanılır. Hazır çitler yere kolayca monte edilir ve sökülür. “Bahçe Dekorasyonu” kategorisi beğeninize göre çeşitli eskrim modelleri sunar. Bu kategorideki ürünleri hemen inceleyerek bahçenize uygun bir fiyat seçeneği ile uyum sağlayacak bir model alabilirsiniz.

Takılması ve sökülmesi kolay olan bahçe çit modelleri size gerekli güvenliği sağlayacaktır. Dekoratif çitlere sahip modeller, bahçenize giren ve çıkan insanları, isteğinize göre kontrol etmenizi sağlar. Bahçe çitlerini korumak için çiçek ve bitki dikmek ve dikmek bahçenizin estetiğini artıracaktır.

Çeşitli modeller kullanılarak geliştirilen bahçe çit modelleri, bahçelerin sınırlarını tanımlamak ve kişisel alanları korumak için kullanılır. Bahçe sınırlarına estetik bir görünüm veren bahçe çitleri modelleri; Plastik, ahşap ve metal malzemeler geliştirilmiştir. Sade, renkli ve desenli çit seçenekleri, bahçe evleri daha zarif bir görünüm verir.

beton direkli tel çit yapımı

Güvenlikli Boru Direkli Tel Çit Sistemleri

Çitler günümüzde kullanılan en kolay ulaşılabilen güvenlik elemanlarıdır. Basit uygulanması ve üstün performans sağlaması ile bu tür çitler günümüzde oldukça fazla kullanılmakta. Genel olarak büyük işletmeler, hava limanları ve arsaları kapatmak için kullanılan bu tipteki çitler kullanım açısından diğer çitlere göre daha dayanıklı ve uzun ömürlülerdir. Yapı ve yapım amacı ile beton direkli tel çitleri ile benzerlik gösterirler. Farklı olarak bu çit türlerinde çitlerin şekli boru şeklindedir. Boru Direkli Tel Çitler güvenlik açısından kullanılabilecek bir çit çeşididir. Bu çitler ile işletmelerinizi, arsanızı vb hayvanlardan veya yabancılardan koruyabilirsiniz. Kullanılan malzemelerin kaliteli ve dayanıklı olması ile Boru Direk Tel Çitleri uzun süre dayanabilirler. Ülkemizde dört mevsimi de yaşadığımız için kullanılacak olan çitlerin zemin yumuşamalarına soğuğa ve suya dayanıklı olması gerekmektedir.

Yüksek Güvenlikli Beton Direkli Tel Çit Sistemleri

Beton Direkli Tel Çitleri diğer çit çeşitlerine göre daha dayanıklı olan çit çeşitleridir. PVC veya Galvanizli malzemelerin kullanıldığı bu çit türleri uzun ömürlü olmaları ile müşterilerin dikkatini çekmektedir. Bu tür dayanıklı malzemelerin kullanılması Beton Direkli Tel Çitleri uzun ömürlü yapmakta ve her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı hale getirmektedir. Kullanılan malzemelerin nitelikleri diğer çit türlerine göre daha maliyetli olduğu için daha pahalı olmaktadırlar. Bu çit türlerinde beton bloklar direk şeklinde kullanılır ve örgü teller bu iki direğin arasına çekilmektedir. Büyük işletmelerde sıklıkla karşılaştığımız bu çit türlerinde kullanılan örgü telleri ve direkler dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır.

  Oy Ver
  [Toplam: 2 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Modelleri

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest