Kalite

Kaliteden Ödün Vermeden

Tel çit ve örgü sistemleri konusunda yıllardan beri müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vererek size en uygun ebat ve ölçülerde kalite standartlarından ödün vermeden hizmet sunan firmamız, alanına hakim olmanın gerektirdiği koşullarda tamamen ayrıcalıklı çalışmalara yer veriyor.

TSE Garantili %100 Yerli Üretim

Kalite standartlarımızı belirleyen temel etmenlerden birisi Türk Standartları Enstitüsü tarafından %100 yerli sermayeye dayanan yerli üretim koşulunun sağlanıyor olmasıdır. İşte bu ortada duran temel özellikten hareket edildiği zaman size her açıdan beklentilerin en üstünde kusursuz hizmetin aktarıldığını kesinlikle ele almamız gerekir.

Ortada duran tüm bu özellikleri bağlamında yer verilirse TSE belgeli olarak müşteri memnuniyeti ışığıyla hareket eden firmamız alanına hakim olmanın gerektirdiği nitelikte tamamen ayrıcalıklı hizmeti bir arada sunuyor. Tüm bu özelliklerine dayanarak her halükarda müşteri beklentisinin azami düzeyde tutularak hizmet verildiği öne çıkar.

ISO 9001 Kalite Standartları Belgesi

Tel çit sistemleri konusunda uzun yıllardan beri sektöre yön veren firmamız kalite standartları arasındaki yerini korumaya devam eden ISO 9001 kalite standartları belgesi yaklaşımına yer vererek müşteri memnuniyeti ilkesinden hiçbir surette ödün vermeden hareket etmektedir. Bu özelliğiyle size tamamen ayrıcalıklı hizmet sunarak bütün üretiminin resmi olarak tescillendiği yerli ve iş sağlığı güvenliği ilkesi gereğince yer verilen üretim olarak karşımıza çıkar.

bahçe çit duvar

Ortada duran tüm bu özellikleri bağlamında aktarılacak olunursa her halükarda müşteri odaklılık esasının gereği olarak her anlamda en iyi koşullarda tamamıyla ayrıcalıklı hizmetin sizi bekleyen yenilikler arasındaki yerini koruduğunu kesin olarak dile getirmemiz mümkün.

TS8745 Kalite Belgesinde Milli Üretim

Alanına hakim olmanın gerektirdiği özellikleri itibariyle müşterimizin hak ettiği doğrultuda son derece kusursuz bir şekilde hizmet veren firmamız, gerçekten de en iyi olanaklarda kusursuzca hizmet aktarır.

Kaliteli Tel, Panel Çit Fiyatları

Bunun yanı sıra yine yer verilen bir diğer nitelik olarak profesyonel bir şekilde milli üretim ve yerli sermaye garantisinden ödün vermeden size hak ettiğiniz çizgide hizmeti bir arada sunacaktır. Ortada duran tüm bu özellikleri ışığında her halükarda müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet verildiğini kesinlikle ortaya koymak gerekecektir.

Bütün bu özellikleri baz alınarak alanına hakim olmanın gerektirdiği koşullarda son derece kusursuz bir şekilde çalışmanın sizi beklediğini ortaya koymak gerekiyor.


Tel Çit Direk Aralığı
Sosyal Medyada Biz

Kurumsal olarak kalite standartlarının belirleyicisi belgeleriyle hizmete yer vermeye devam eden firmamız sosyal medya üzerinden yine irtibata geçebileceğiniz kurumsal sayfaları üzerinden talepleri dikkate alıyor.

Ortada duran tüm bu nitelikleri bağlamında yer verilirse alanına hakim olmanın gerektirdiği nitelikler ışığında her halükarda müşteri odaklı çalışma ilkesi çerçevesinde her halükarda önemini yukarıya çıkardığı dikkat çeken yaklaşımdan birisi olarak karşımıza çıkar.

Panel Çit Fiyatları İstanbul

Ortada duran tüm bu hususlar baz alınacak olunursa kaliteden ödün verilmeksizin her açıdan tamamıyla ayrıcalıklı hizmet yaklaşımı esasına yer verildiği zaman son derece önem teşkil ettiğini kesinlikle ele almak gerekecektir.

7/24 Kurumsal Çağrı Merkezimiz Hizmette & 0506 704 13 29

Kurumsal müşteri hizmetleri hattımız üzerinden anında bireysel ya da kurumsal çözümlerimizi yakından tanıma imkanı göreceksiniz. Alanına hakim olmanın gerektirdiği koşullarda son derece kusursuz olarak çalışmasını ortaya koyarak hizmet veren firma olarak ISO 9001 kalite standartları belgesi ve TS8745 kalite belgesiyle tamamen yerli üretim garantisinde çalışmalarımıza yer verilir. Ortada duran tüm bu etkin nitelikler bağlamında aktarıldığı zaman müşterinin taleplerini tamamen fazlasıyla karşılayan köklü hizmetin sizi bekleyen özellikler arasındaki yerini korumaya devam ettiği dikkat çeker.

Bizi haftanın yedi günü ve de günün yirmi dört saati boyunca kesintisiz bir şekilde arayarak her anlamda anında en iyi olanaklarda kusursuz hizmetlerden yararlanma ayrıcalığını elde etmiş olacaksınız.

  Oy Ver
  [Toplam: 1 Ortalama: 5]

  Bahçe Çit Modelleri

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest