Yenilik

Devrim Yaratan Özellikler

Bugün, panel çitler bahçe çitlerinde devrim yaratan özel bir yere sahiptir. Bunun birçok nedeni vardır. Her şeyden önce, bizi bahçenin duvarlarından nasıl kurtardığını görebiliriz. Kimse güneş ışığını kesen ağır, zahmetli bahçe duvarlarını tercih etmez. Öte yandan, ahşap çitler daha az zahmetli olsa da, panel çit veya özel alan çitleri kadar karlı değillerdir.

Panel çitler genellikle 1-3 cm büyüklüğünde olup, 2.5 cm aralıklarla PVC kaplı galvanizli çubuk ile birlikte kaynaklanmıştır. Bu paneller aralıklı sabit demir direklere vidalanır. Böylece, istenen alan çitle çevrilmiştir. Ancak bu, ortamdaki ışığı veya görüntüyü engellemeyen bir eskrim sistemidir. İsterseniz, çitleri sağlam ağlarla güçlendirebilir veya sarmaşık ve ağaçlar gibi peyzaj faktörleriyle kaplayabilirsiniz.

Panel çitlerin kurulumu kolaydır ve kurulumdan sonra bakım gerektirmez. Korozyona dayanıklı galvanizli çubuklar PVC veya özel boya ile kaplanır ve yağmura ve neme maruz kalmaz. 20 yıla yakın bir ömürleri var. Güneş ışığı da panel çitleri etkilemez.

Genellikle dekoratif amaçlı kullanılan özel alan çitleri, tek panel şeklinde yapılmış bir çit türüdür. Profil sistemi farklı katlarda uygulamanıza olanak sağlar. Paneller özel kaplama teknolojisi ile polyesterden yapılmıştır. Panel çit için kullanım alanları çoğunlukla ev, tesis içi çevre ve spor alanları için kullanılır.

Yeni Teknoloji Bahçe Çitlerinin Önemi

Bahçe çitleri ürün yelpazesi dekoratif bir görünüm sunar ve kullanıcılarına birçok fayda sunar. Güvenli limitli bir bahçe inşa etmek dış etkenlere karşı koruyucu etkiye sahiptir. Bu, başıboş hayvanların ve kötü niyetli kişilerin neden olduğu yaralanmalara karşı önleyici tedbirlerin alınmasına yardımcı olur. Kullanım amacına, bölgenin boyutuna ve coğrafi özelliklerine uygun olarak yapılmış çit modellerini seçmek çok önemlidir.

Dekoratif bir bahçe oluştururken, dekoratif çitlerden bahçe çitleri seçilmelidir. Aslında, çit için tüm seçenekleri şık bir tasarıma sahip kullanabilirsiniz. Hem bahçede hem de bitki ve çiçek sınırlarında renkli ve desenli desenler sunan bahçe çitlerinin plastik modellerini kullanabilirsiniz. Bitki ve çiçek gruplarınızın etrafındaki çeşitli renkli çitleri kullanarak caydırıcılığı bile yapabilirsiniz. Böylece çiçeklerinizi ilgi odağı haline getirebilirsiniz.

  Oy Ver
  [Toplam: 3 Ortalama: 4.7]

  Bahçe Çit Modelleri

  

  Biz Kimiz?

  Panel Çit Ustası kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği çit sistemleri ve bahçe çit telleri sayesinde yerel ve bölgesel düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.

  İletişim

  Blog

  Bize Ulaşın

  Mevlana Cad. Sülüntepe Mah. Rahmet Sok. No:11 Pendik / İST

  Sosyal Medya

  Facebook
  Instagram
  Twitter
  LinkedIn
  Pinterest